28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2017 » Червень » 7 » В Олександрії відкрили пам’ятну дошку Анатолію Кохану - знаному лікарю й журналісту
11:07
В Олександрії відкрили пам’ятну дошку Анатолію Кохану - знаному лікарю й журналісту

Вчора, 6 червня, в професійне свято журналістів на фасаді Олександрійській ЦРЛ урочисто відкрили пам'ятну дошку знаному в Олександрії  лікарю, краєзнавцю, журналісту  Анатолію Кохану (1937-2012).

У заході взяли участь керівники району й міста – голова Олександрійської РДА Богдан Куруп, голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, олександрійський міський голова Степан Цапюк та чимала журналістська когорта на чолі з керівницею територіального осередку НСЖУ Іриною Балашовою, а також його друзі, знайомі та рідні, зокрема, дружина Роза Кохан.

Згадуючи Анатолія Кохана, на урочистому заході сказали про нього чимало добрих слів. Він – Почесний житель Олександрії, кандидат медичних наук, прекрасний лікар та краєзнавець, талановитий журналіст, неординарна людина, особистість з великої літери. Його пам’ятає і знає не одне покоління олександрійців.

А відтак на однойменній вулиці (яку під час декомунізації перейменували на його  честь),  і будівлі, де свого часу працював Анатолій Ілліч,  розташувалась меморіальна  дошка в пам'ять про талановиту людину.

Реалізувати  цю ідею в життя допомогла місцева організація Національної спілки журналістів України, яка й ініціювала ці починання. Не залишились осторонь і місцеві підприємці, зокрема, Євген Бударний, котрий займався виготовленням меморіальної дошки. Її він виготовив за власний кошт, адже свого часу товаришував з Анатолієм Коханом. Поличку для квітів розроблено Євгенією Сергієнко, виготовлено Владом Туриком за рахунок Ігоря Шаповала.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 352 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0