28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Лютий » 24 » Відбулась сорок друга сесія районної ради
07:43
Відбулась сорок друга сесія районної ради

21 лютого відбулася сорок друга сесія сьомого скликання Олександрійської районної ради. Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, цього дня провела голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законної діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова. Протягом години депутати розглянули 18 проектів рішень, які були внесені до порядку денного сесії.

Після цього розпочалося пленарне засідання, яке відкрила і провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у засіданні сесії, крім прибувших 20 депутатів, взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України, сільські та селищні голови району.

На початку сесії Ольга Коріненко та Юрій Коваль виконали приємну місію – привітали головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійської районної ради Кіровоградської області» Олександра Гірника з Днем народження. Побажали щасливого життя, міцного здоров’я і плідної роботи.

Першим питанням на пленарному засіданні депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2019 рік та делегованих повноважень, про що доповів перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль.

У своїй доповіді Юрій Леонідович зупинився на основних галузях та сферах діяльності району, а саме на зовнішньоекономічній діяльності, бюджеті та фінансах, інвестиційній діяльності, промисловості, сільському господарстві, будівництві, енергоефективності та енергозбереженні, транспортній інфраструктурі, стані розвитку житлово-комунального господарства. Окреслив досягнення в галузях освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, розвитку спорту та інших напрямках діяльності виконавчої влади. Підвівши підсумки роботи у 2019 році, очільник району визначив завдання на 2020 рік. Основою розвитку економіки Олександрійського району та джерелом найбільших надходжень до бюджету є сільськогосподарське виробництво (вирощування зернових і олійних культур, кукурудзи та цукрового буряку). Одним із головних завдань поточного року залишається сприяння та стимулювання роботи аграрного сектору економіки району. Наступним пріоритетним напрямком розвитку району є енергозаощадження. Тому, у співпраці із компаніями, що проводять енергоаудит та енергосервіс за ЕСКО-договорами, вважає необхідним досягти зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами району, а також у наступному році провести капітальні ремонти навчальних закладів. Стосовно соціальної сфери, головними завданнями розвитку галузі охорони здоров’я залишаються впровадження заходів з реформування даної галузі, підвищення рівня надання медичної допомоги і удосконалення лікувально-діагностичного процесу, покращення матеріально – технічного забезпечення лікувальних закладів. З метою підвищення якості конкурентоспроможності і доступності освіти триватиме продовження оптимізації закладів освіти, планується придбання спеціально обладнаного транспортного засобу для дітей з особливими освітніми потребами, будівництво мультифункціональних спортивних майданчиків. Щодо розвитку транспортної інфраструктури, у планах є проведення капітального та поточного ремонту доріг комунальної та державної власності в населених пунктах району; завершення робіт на дорогах обласного та районного значення. Ключовим завданням для розвитку району, Юрій Леонідович вважає підвищення інвестиційної привабливості, створення сприятливих умов для реалізації заходів з покращення інвестиційного іміджу району.

Про звіт про виконання районного бюджету на 2019 рік поінформувала депутатів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Левченко. Як зазначено у рішенні, доходи районного бюджету на 2019 рік склали 293 418 251,54 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 284 587 333,27 гривень, доходи спеціального фонду склали 8 830 918,27 гривень. Стосовно загального обсягу видатків, за 2019 рік їх визначено у сумі 303 221 977,79 гривень, у тому числі по загальному фонду – 283 113 603,24 гривень, по спеціальному фонду районного бюджету – 20 108 374,55 гривень.

Далі сесія взяла до відома інформацію заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Олександрійського міського об’єднаного військового комісаріату Юрія Коваля. А саме, депутати заслухали звіт про виконання програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу та призову оперативного резерву на навчальні збори «Захисник» на 2019 рік. За словами доповідача, за звітний період Олександрійським об’єднаним міським військовим комісаріатом було призвано на строкову військову службу за квітень - червень – 94 чол., жовтень - грудень – 74 чол. ; на військову службу за контрактом – 90 чол.; до вищих військових навчальних закладів було сформовано 39 особових справ кандидатів, 26 з них пройшли вступні іспити.

Під час пленарного засідання депутати також заслухали звіт Людмили Дохно, заступника директора з економічних питань КНП «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області», про виконання районної програми підготовки медичних кадрів та поліпшення їх соціального захисту на 2019 рік. Як зазначила доповідачка, адміністрацією КНП «Олександрійська ЦРЛ» і КНП«ЦПМСД Олександрійської районної ради Кіровоградської області» щороку проводиться аналіз стану кадрового забезпечення з визначенням реальної потреби в кількості необхідних спеціалістів; вирішуються питання по забезпеченню лікарів, направлених в сільську місцевість, належними умовами праці та проживання; активно проводиться робота по покращенню матеріально – технічної бази лікувально – профілактичних закладах району, залучаються кошти з різних джерел для покращення матеріально – технічного стану закладів охорони здоров’я.

Також депутатський корпус розглянув та затвердив звіт про виконання програми створення районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2013-2019 роки; взяв до відома інформацію про роботу Олександрійського районного відділення поліції Олександрійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області по забезпеченню законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян за 2019 рік.

Далі депутати погодили внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року № 410 «Про районний бюджет на 2019 рік»; змін до рішення районної ради від 18 грудня 2019 року №549 «Про районний бюджет Олександрійського району Кіровоградської області на 2020 рік». Прийняли рішення про початок процедури створення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області»; затвердили базову мережу закладів культури Олександрійського району.

Розглянувши всі питання порядку денного, сесія закінчила свою роботу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 86 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0