28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2013 » Листопад » 7 » Відбулася 24-а сесія Олександрійської районної ради
15:16
Відбулася 24-а сесія Олександрійської районної ради

6 листопада відбулася 24-а сесія Олександрійської районної ради, в роботі якої взяли участь 36 депутатів. Відкрив і провів сесію голова районної ради Михайло Бойко. До початку пленарного засідання депутати попрацювали в комісіях та детально вивчили всі проекти рішень порядку денного сесії. Провів засідання постійних депутатських комісій Юрій Коваль, голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Першим питанням депутати заслухали звіт голови Олександрійської районної ради Михайла Бойка. Передусім він зазначив, що на посаду заступника голови ради після численних спеціальних перевірок, які успішно пройдені і які мають позитивні висновки, призначений нещодавно обраний депутатом районної ради Куруп Богдан Анатолійович. Нині районна рада складається з 51 депутата.

Звітуючи про свою роботу та депутатського корпусу, Михайло Бойко торкнувся усіх сфер життя району. Серед найбільш помітних пріоритетів голова ради назвав зосередження зусиль на успішне виконання програм економічного і соціального розвитку району, районної програми «Центральний регіон - 2015. Будуймо Олександрійщину разом» та інших цільових програмах. Заслухавши звіт, депутати прийняли його до відома.

Велику цікавість депутатів викликала інформація заступника голови РДА Юрія Коваля про хід виконання програми розвитку молочного скотарства в Олександрійському районі до 2015 року. Зі слів Юрія Леонідовича присутні довідалися, що при прийнятті програми розвитку молочного скотарства на 2009 – 2015 роки за основу взято показники росту поголів’я ВРХ, корів та валове виробництво молока. В Олександрійському районі нараховується 8 підприємств, які стабільно займаються утриманням та розведенням ВРХ, у тому числі і корів. Нарощування поголів’я ВРХ і корів розпочалося з 2009 року. Якщо тоді на підприємствах агропромислового комплексу району налічувалося 3006 голів ВРХ та 1154 голови корів, то на початок жовтня 2013 року кількість ВРХ склало 5241 голову, в тому числі корів 2096 голів. Стабільну ситуацію в нарощуванні поголів’я ВРХ та корів зберігають такі підприємства: ТОВ «УкрАгроКом», ТОВ «Колос», ПАТ «Шарівське» та СФГ «Олександрівське». У галузі тваринництва з утримання ВРХ та корів розпочало роботу і ТОВ АФ МТС «Техагропром».

Підвищення продуктивності поголів’я корів відбувається за рахунок утримання високопродуктивного поголів’я гольштино–фризької та червоно–степової порід корів, яке в основному утримується в господарствах району. Чільне місце в реалізації програми розвитку молочного скотарства до 2015 року займає молочно–товарний комплекс «Петриківське молоко», готовність якого складає вже 80% і який має у своїх корівниках 1272 корови гольштино–фризької породи канадського та французького походження. Від завезених нетелів уже народилося 815 телят.

Значні інвестиції в реалізацію цього проекту дали можливість ТОВ «УкрАгроКом» суттєво наростити високопродуктивне поголів’я ВРХ, покращити племінну справу у тваринницькій галузі, збільшити валове виробництво молочної сировини та збільшити доходи підприємства.

Підсумовуючи свій виступ, Юрій Леонідович підкреслив, що тваринницька галузь завжди була і залишається виробником органічних добрив та сприяє вирощуванню екологічно чистої продукції рослинництва.

Далі перед депутатами виступила начальник фінансового управління РДА Ірина Левченко. Вона надала звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року, який одноголосно схвалили. Крім того, заслухавши її наступну інформацію, народні обранці внесли зміни до районного бюджету на 2013 рік, збільшивши його доходи на загальну суму 1179,6 тис. грн.

Далі депутати доповнили Програму економічного і соціального розвитку Олександрійського району на поточний рік, затвердили у новій редакції Положення про районний фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням районної ради 27 березня 2013 року, та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Доповідали з цих питань відповідно перший заступник голови РДА Сергій Коренюк і начальник управління Держземагенства в Олександрійському районі Олександр Крюков.

Районна рада також затвердила склад Олександрійської районної комісії з питань поновлення прав реабілітованих, яку очолила замість Тамари Сакари заступник голови РДА Ольга Анісімова-Шило. Проект рішення з цього питання вніс на розгляд депутатів керівник апарату РДА Сергій Макаренко.

Заслухавши інформацію заступника голови ради Богдана Курупа, депутати схвалили три рішення, якими включили Віталія Решетняка до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації; затвердили план роботи Олександрійської районної ради на 2014 рік та визначили орієнтовні терміни проведення звітів депутатів районної ради шостого скликання перед виборцями – з 15 листопада по 15 грудня поточного року.

24 сесія районної ради матиме історичне значення для Протопопівської сільської ради. Розглянувши цього дня її клопотання, депутати виключили з облікових даних села Петрівське та Федорівка, через відсутність населення. Як зазначалося у клопотанні, їхні жителі переселилися в інші населені пункти.

І під завісу пленарного засідання депутати прийняли два кадрових рішення. Спочатку звільнили Тетяну Зуєву з посади директора Олександрійського районного комунального медично – виробничого підприємства профілактичної дезінфекції у зв’язку з закінченням терміну дії контракту, а потім на підставі її заяви призначили на цю саму посаду терміном на 2 роки.

Користуючись нагодою, Тетяна Яківна виступила перед депутатами і розповіла про роботу підприємства та поточні його труднощі.

Того дня були прийняті й інші організаційні рішення, якими, зокрема, надано дозвіл КП «Олександрійська районна газета «Сільський вісник» списати основні засоби, що морально застарілі та мають 100% зношеність; погоджено передачу в оренду вільних нежитлових приміщень, а також частини комплексу будівель у державну власність; скорочено п’ять стаціонарних травматологічних ліжок у хірургічному відділенні ЦРЛ та прийнято на баланс комунального закладу «Центр первинної медико–санітарної допомоги Олександрійського району» нежитлове приміщення Червонокам’янської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та автомобіль.

Розглянувши усі питання порядку денного, сесія закінчила свою роботу.

Переглядів: 979 | Додав: rayrada | Рейтинг: 3.0/2
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
lysak_ds