28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Липень » 27 » Відбулася 9-а сесія Олександрійської районної ради
17:14
Відбулася 9-а сесія Олександрійської районної ради

У середу, 27 липня, відбулась 9-а сесія Олександрійської районної ради. Загалом на розгляд сесії було винесено 24 питання, які районні депутати підтримали більшістю голосів.

Про стан виконання районної програми профілактики правопорушень та поліпшення охорони громадського порядку та про проект рішення щодо районної програми профілактики правопорушень та поліпшення охорони публічного порядку на 2016-2018 роки поінформував присутніх начальник Олександрійського районного відділення поліції Віталій Кравцов. Прозвітувала про виконання програми розвитку театрального мистецтва та програми з відновлення, модернізації та ремонту систем опалення закладів культур начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Антоніна Пилипенко.

Також представники депутатського корпусу заслухали доповідачів з питань виконання районного бюджету за перше півріччя, протидії захворюваності на туберкульоз, захисту населення Олександрійського району від впливу іонізуючого випромінювання, оздоровлення дітей та хід виконання програми енергозбереження на Олександрійщині.

Далі ж мова зайшла про припинення юридичної особи Пролетарського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I ступеня – дошкільний навчальний заклад» у зв’язку з приєднанням останньої до Червонокам’янського навчально-виховного об’єднання. Про що поінформувала депутатів районної ради начальник відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації Олена Полтавець.

Також депутати своїм рішенням внесли зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2016 рік», розглянули питання про звернення до Верховної Ради щодо мораторію на підвищення цін на комунальні послуги та в деяких пунктах підтримали його.

Переглядів: 316 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0