28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2013 » Вересень » 12 » Відбулася чергова сесія районної ради
08:12
Відбулася чергова сесія районної ради

11 вересня відбулася двадцять третя сесія Олександрійської районної ради, участь в якій взяли 34 депутати. Після літньої перерви порядок денний сесії був незвично насиченим і містив 17 планових питань, які депутати попередньо розглянули під час засідання постійних депутатських комісій, з якого завжди починається сесійний день. Цього разу попередній розгляд питань провела голова постійної комісії з соціально–культурних питань Ольга Анісімова–Шило.

Відкрив та провів сесію голова районної ради Михайло Бойко. Перш ніж перейти до розгляду питань черги денної, Михайло Сергійович поінформував депутатський корпус про кадрові призначення, що сталися у міжсесійний період у структурі районної державної адміністрації, та виконав приємну місію – вручив Почесну грамоту обласної ради директору Недогарського НВК, депутату районної ради Валентині Калашнік за професіоналізм у роботі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Незалежності України. На додачу від колег Валентина Іванівна отримала квіти та щирі оплески.

Після урочистого відкриття пленарного засідання депутати достроково припинили повноваження депутата районної ради Т. Сакари, у зв’язку з її призначенням на посаду голови Петрівської РДА та обранням депутатом відповідної районної ради. Заслухавши з цього приводу інформацію голови Олександрійської ради Михайла Бойка, сесія одноголосно схвалила запропоноване рішення. Під час розгляду питання залі була присутня і сама Тамара Сакара. Вона висловила колегам щиру вдячність за спільну роботу, розуміння і підтримку та побажала усім наснаги у роботі, а Олександрійщині - подальшого процвітання.

Цікавим і водночас відповідальним було друге питання, яким передбачалося обрання заступника голови районної ради. Раніше на цій посаді працював Сергій Макаренко, нині ж він - керівник апарату РДА. Прізвище претендента на вакантне місце озвучив голова районної ради Михайло Бойко. Михайло Сергійович запропонував колегам підтримати таємним голосуванням нещодавно обраного по Долинському виборчому округу депутата районної ради Курупа Богдана Анатолійовича, 1990 року народження. Не гаючи часу, до виконання своїх обов’язків приступила лічильна комісія, яка приготувала бюлетені та урну для голосування. У результаті таємного волевиявлення, яке проходило з дотриманням усіх норм чинного законодавства, Богдана Курупа 33–а голосами «за» обрано заступником голови Олександрійської ради. До виконання своїх функціональних обов’язків він приступить після проходження спеціальної перевірки. З обранням молодого і перспективного колегу привітали квітами і напутніми словами голова районної ради Михайло Бойко та голова райдержадміністрації Віталій Згама.

Далі йшлося про оновлену або іншими словами, актуалізовану програму «Центральний регіон – 2015. Будуймо Олександрійщину разом». Відповідний проект рішення вніс на розгляд депутатів перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Коренюк. Він повідомив, що в результаті копіткої роботи з активами сільських, селищних рад та бізнесових структур в основний зміст програми внесено майже 365 змін і доповнень. Ділові переговори та кущові наради з цього приводу відбувалися на виконання доручення губернатора Кіровоградщини упродовж останніх двох місяців, хоча подібна робота за дорученням і безпосередньої участі голови РДА В. Згами тривала і на початку року. Отже, проаналізувавши усі зміни і доповнення, депутати поки що прийняли їх до відома. Оновлений варіант районної програми «Центральний регіон – 2015. Будуймо Олександрійщину разом» стане офіційним документом тільки після того, як відповідну програму схвалять на своїй сесії депутати обласної ради.

З блоком житлово–комунальних питань перед депутатами виступив Юрій Кас’яненко - начальник відділу містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації. Заслухавши його інформацію про хід виконання програми «Питна вода Олександрійського району» на 2006 – 2020 роки, програми з енергозбереження в Олександрійському районі на 2011 – 2020 роки та районної програми забезпечення безпеки дорожнього руху на 2008 – 2012 роки, сесія прийняла відповідні рішення.

Також сесія схвалила проект рішення «Про хід виконання Комплексної районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру в Олександрійському районі на 2006 - 2010 роки і на період до 2015 року» та затвердила програму створення районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків на 2013 – 2019 роки». Доповідав з цих питань Олександр Сокірін, завідувач сектора житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та будівництварайонної державної адміністрації.

Заслухавши аналітичний звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ірини Левченко, який традиційно містить точні цифри розподілу і використання коштів, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року та внесли зміни до бюджету району на поточний рік.

Наступними рішеннями депутати дозволили передачу будівель та майна Пролетарського навчально–виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня» та Дівочепільської загальноосвітньої школи І ступеня із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району у комунальну власність Пролетарської і відповідно Дівочепільської сільських рад. Крім того, районна рада вирішила прийняти будівлю колишнього Шарівського дошкільного навчального закладу «Метелик» з надвірними спорудами з комунальної власності Шарівської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району. Доповідала з цих питань начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Коріненко.

Далі про хід виконання Програми профілактики та запобігання поширенню інфекційних хвороб, спільних для тварин і людей (зооантропонозних інфекцій) в Олександрійському районі на 2012 – 2015 роки поінформував присутніх начальник управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі Станіслав Лум’яник. За результатами обговорення депутати прийняли відповідне рішення. Також сесія схвалила проект рішення «Про хід виконання програми розвитку сімейних форм виховання дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Олександрійському районі», про що інформувала начальник служби у справах дітей РДА Оксана Мілашенко. Наступними рішеннями депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та список присяжних. З цих питань доповідали начальник управління Держземагентства в Олександрійському районі Олександр Крюков та начальник юридичного відділу апарату РДА Анатолій Єрух.

Розглянувши усі питання порядку денного, сесія закінчила свою роботу. 

Переглядів: 1197 | Додав: rayrada | Рейтинг: 5.0/3
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
lysak_ds