28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2014 » Лютий » 26 » Відбулася чергова сесія районної ради
09:07
Відбулася чергова сесія районної ради

Планова 27-а сесія Олександрійської районної ради, яку 25 лютого провів голова ради Михайло Бойко, розпочалася з хвилини мовчання. Депутати, сільські та селищні голови, керівники структурних підрозділів Олександрійської РДА, працівники виконавчого комітету районної ради, представники засобів масової інформації, районний прокурор, керівники територіальних органів міністерств та відомств та усі запрошені у скорботі вшанували пам’ять наших співгромадян, які загинули під час подій у місті Києві.

На початку сесії було зачитано рішення депутатів від районної організації Партії регіонів про саморозпуск фракції.

Продовжуючи пленарне засідання, Михайло Сергійович поінформував присутніх про кадрові зміни в країні, області та нагадав, що перший заступник голови РДА Сергій Коренюк нині очолює департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Далі, погодив з депутатським корпусом низку організаційних питань – порядок денний сесії та її регламент.

Продовжилася сесія виступом голови Олександрійської районної державної адміністрації Віталія Згами про виконання програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2013 рік та делегованих повноважень. Упродовж майже 40 хвилин керівник району детально інформував про здобутки та напрацювання в усіх сферах життя – сільське господарство, промисловість, інвестиційна діяльність, створення нових робочих місць, заробітна плата, соціальний захист населення, розвиток медицини, освіти, ремонт доріг, культурне життя краю та інше. Вказав керівник району і на окремі недоліки та не зовсім високі показники у деяких сферах народного господарства, наголосивши, що районна влада докладає зусиль, щоб розмір середньої заробітної плати в районі був таким, як передбачає згадана програма – 2700 гривень. Підсумовуючи ґрунтовний аналіз роботи адміністрації, її структурних підрозділів, життєдіяльності територіальних громад, роботу соціально відповідального бізнесу протягом минулого року, Віталій Миколайович висловив щиру подяку депутатському корпусу, керівникам територій, підприємств, агроформувань за наполегливу і консолідовану роботу щодо розбудови мальовничої Олександрійщини і закликав усіх і надалі тримати руку на пульсі життя рідного краю та не зупинятися на досягнутому. Його звіт депутати взяли до відома.

Не менш ґрунтовний звіт про хід виконання районної програми «Центральний регіон – 2015. Будуймо Олександрійщину разом» озвучила начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Ірина Кравчук.

Як завжди, доступно, з цифрами та фактами, що характеризують фінансові потоки районного бюджету минулого року, депутатський корпус поінформувала начальник фінансового управління РДА Ірина Левченко. Заслухавши два проекти рішення стосовно виконання районного бюджету за 2013 рік та внесення змін до районного бюджету на рік поточний, депутати схвалили відповідні рішення. Також депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, про доповідала заступник начальника управління Держземагентства в Олександрійському районі Олена Локтіонова, та прийняли два рішення щодо погодження передачі в оренду вільних нежитлових приміщень, які внесла на розгляд депутатів заступник голови РДА Ольга Анісімова-Шило.

Закінчилася сесія на мажорній ноті. Голова райдержадміністрації Віталій Згама і голова районної ради Михайло Бойко привітали з днем народження депутатів районної ради Сергія Шкіренка, Віктора Правого, головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району» Олександра Гірника. А депутат районної ради Станіслав Лум’яник отримав квіти і схвальні оплески колег з іншого приводу. Станіславу Васильовичу вручено Диплом обласного управління сім’ї, молоді та спорту, як капітану команди Олександрійського району, яка зайняла І місце в обласних спортивних іграх з настільного тенісу серед команд міст і районів області.

Розглянувши усі питання порядку денного сесії, депутати закінчили свою роботу.Переглядів: 708 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
lysak_ds