28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Вересень » 9 »  Відбулася чергова сесія районної ради
07:34
 Відбулася чергова сесія районної ради

09 вересня 2020 року відбулася сорок п’ята сесія сьомого скликання Олександрійської районної ради. Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, цього дня провела Любов Замкова, голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів об’єднань громадян та адміністративно – територіального устрою.

Після цього розпочалося пленарне засідання, яке відкрила і провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у засіданні сесії, крім прибувших 23 депутатів, взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Першим питанням народні обранці заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Левченко про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року. Як зазначено у рішенні, доходи районного бюджету за 6 місяців 2020 року складають 78337148,64 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 77000297,56 гривень, доходи спеціального фонду склали 1336851,08 гривень. Наступним питанням депутати внесли зміни до рішення районної ради від 18 грудня 2019 року №549 «Про районний бюджет Олександрійського району Кіровоградської області на 2020 рік», в якому затверджено збільшення видатків районного бюджету на 2020 рік на загальну суму 6964084,00 гривні, в тому числі збільшення видатків загального фонду на суму 3875004,00 гривні та спеціального фонду на суму 3089080,00 гривень.

Далі сесія взяла до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірини Табачкової з кількох питань. А саме депутати заслухали звіти про хід виконання районної комплексної програми соціального захисту населення, в якій передбачено соціальний захист ветеранів війни і праці, осіб з обмеженими фізичними можливостями, соціальну підтримку малозахищених верств населення району, соціальний захист постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та про хід виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил,  постраждалих учасників Революції Гідності, учасників – добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2017 - 2020 роки.

Серед іншого - вивчили хід виконання районної програми розвитку агропромислового комплексу Олександрійського району на 2018-2023 роки та хід виконання програми охорони навколишнього природного середовища Олександрійського району на 2018-2022 роки, про що доповів Олександр Ткаченко, начальник відділу енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації. Доповідаючи з першогопитання відомо, що у 2019 році до управління звернулося 7 сільськогосподарських підприємств, 21 фізична особа, яким надано роз’яснення щодо порядку використання коштів та пріоритетних напрямів у рослинництві даної програми. Станом на 01 серпня 2020 року, звернулося 2 фермерські господарства за роз’ясненням для отримання фінансової допомоги у галузі рослинництва. Щодо галузі тваринництва Олександр Миколайович зазначив, що всім сільськогосподарським підприємствам, сільським, селищним радам, об’єднаним територіальним громадам дані роз’яснення щодо сприяння розвитку пріоритетних напрямів у тваринництві, доведено інформацію про нарощування поголів’я с/г тварин в с/г підприємствах, селянських господарствах, про відтворення високоефективних порід тварин та поліпшення племінного потенціалу. Так, станом на 01 серпня 2020 року звернулося за роз’ясненням 20 осіб, для отримання фінансової допомоги за програмою бджільництво. Наразі проводиться робота сільськими радами по підготовці пакету документів за місцем реєстрації пасіки.

У районній програмі з охорони навколишнього природного середовища Олександрійського району на 2018- 2022 роки передбачено заходи щодо розчищення притоки р.Інгулець – р.Кам’янка. Засіданням робочої групи з відбору та формування переліку природоохоронних заходів та об’єктів, що будуть фінансуватися з районного фонду охорони навколишнього природного середовища, вирішено передбачити кошти  для проведення робіт на умовах співфінансування з обласним та державним фондами охорони навколишнього природного середовища, роботи з реконструкції р.Кам’янка та її притоку Лозуватка-Кам’янка відповідно до проєкту «Відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р.Кам’янка та її притоку Лозуватка-Кам’янка на територіях Червоно-Кам’янської, Куколівської, Андріївської та Ізмайлівської сільських рад». Наразі, проведено виїзне обстеження спільно зі спеціалістами ОМУГ та райдержадміністрації, в результаті чого проведено розрахункові роботи для виготовлення кошторису. Вартість проєкту складає 26933 тис. грн.

Також одноголосно депутати ухвалили такі рішення: "Про хід виконання програми загальнорайонних заходів", «Про хід виконання програми розвитку земельних відносин в Олександрійському районі на 2017-2020 роки». Доповідали з цих питань відповідно Олександр Лисенко, керівник апарату районної державної адміністрації і Олена Шрамко, головний спеціаліст, юрисконсульт відділу в Олександрійському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області. Далі депутатський корпус вніс зміни до Статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійської районної ради Кіровоградської області» і надали дозвіл на списання ультразвукового діагностичного апарату через технічну несправність.

Останнім питанням черги денної депутати розглянули заяву Федоренка Юрія Дмитровича, у результаті чого продовжили його термін перебування на посаді директора Олександрійського районного комунального медично-виробничого підприємства профілактичної дезінфекції. Дане питання було окремо внесене до порядку денного сесії.

Розглянувши усі питання черги денної, сесія завершила свою роботу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 681 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0