28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Вересень » 17 » Відбулася двадцять дев’ята сесія Олександрійської районної ради
05:57
Відбулася двадцять дев’ята сесія Олександрійської районної ради

 

Сьогодні, 14 вересня, відбулася двадцять дев’ята сесія Олександрійської районної ради. Відкрила і провела її голова районної ради Ольга Коріненко.  Але перед тим, як розпочати ухвалення рішень,  депутати попрацювали в постійних депутатських комісіях, спільне засідання яких провів голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Андрій Турський.

 

І лише після того, як питання черги денної були ретельно вивчені, депутати приступили до їх ухвалення. Першим рішенням народні обранці затвердили хід виконання районної цільової програми протидії  поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018 роки. Про що доповіла Юлія Ніконова, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Доповідачка поінформувала, які вживаються заходи для запобігання незаконному вживанню наркотичних засобів та у який спосіб здійснюється контроль за обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

 

Далі сесія внесла зміни до районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, членів їхніх сімей та вшанування пам’яті загиблих на 2017 – 2020 роки, додавши до переліку тих, кому надається соціальна підтримка, категорію осіб, що мають статус «постраждалий учасник Революції Гідності».  Іншим рішенням депутати затвердили Положення використання коштів, передбачених у районному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників  та з відзначення святкових, пам’ятних  та історичних дат.

 

Наступним рішенням  сесія затвердила головою постійної комісії райради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності депутата райради Віталія Згаму та членом цієї комісії – депутата райради Юрія Анатольєва.

 

Далі  депутати підтримали дві пропозиції першого заступника голови Олександрійської РДА Юрія Коваля та внесли відповідні зміни в програму енергоефективності Олександрійського району, та іншим рішенням - у Програми соціального та економічного розвитку району, доповнивши розділ «Охорона життя» таким змістом: «забезпечення лікування хворих на хронічну недостатність методом гемодіалізу, із залученням субвенції з державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених чинним законодавством».

 

Під час свого виступу  Юрій Коваль озвучив ситуацію, що склалася між районом і містом через небажання міської влади відшкодовувати районному бюджету кошти, що направляються на лікування хворих, які користуються методом гемодіалізу в центральній районній лікарні. На даний час фактична заборгованість міста склала майже 600 тисяч гривень, наголосив Юрій Коваль. Він запропонував депутатам  райради офіційно звернутися до міської і обласної влади для знаходження шляхів  усунення суми боргу.

 

Наступними рішеннями сесія затвердила Положення про порядок проведення конкурсу та призначення педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Олександрійської райради; змінила найменування двох закладів - навчального закладу Новоселівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олександрійської райради та навчального закладу Лікарівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Олександрійської райради. Також депутати внесли зміни до районного бюджету на поточний рік та затвердили низку технічних рішень.

 

З усіх  розглянутих питань ухвалені позитивні рішення. У роботі сесії взяли участь 19 депутатів, розглянуто 16 питань черги денної. Насамкінець пленарного засідання свій депутатський запит озвучив Андрій Турський.

 

 

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 32 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0