28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Квітень » 23 » Відбулася двадцять п'ята сесія районної ради
06:26
Відбулася двадцять п'ята сесія районної ради

 

Двадцять п’ята сесія Олександрійської районної ради відбулася у п’ятницю, 20 квітня. Провела її голова районної ради Ольга Коріненко.

 

Традиційно пленарне засідання розпочалося з урочистостей: Ольга Коріненко і Юрій Коваль привітали депутатів, які у міжсесійний період святкували свої Дні народження. Під оплески колег вітання отримали Наталія Йоник, Олександр Валькевич, Геннадій Губарєв, Андрій Турський, Костянтинівський сільський голова Олександр Клімов.

 

Потому перейшли до розгляду питань. Першим - заслухали звіт начальника управління соціального захисту населення РДА про виконання районної комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей району на 2014 -2017 року. У своїй доповіді Ірина Табачкова зазначила, що торік в районі відпочинком і оздоровленням були охоплені 3921 дитина віком від 7 до 17 років. Всього в районі працює 31 дитячий заклад оздоровлення та відпочинку дітей, у тому числі один стаціонарний – «Дружба», що у с. Войнівка. За її словами, усі оздоровчі заклади забезпечені необхідними нормативними документами з охорони паці та безпеки життєдіяльності. Здійснюється на належному рівні і виконання Правил пожежної безпеки, підкреслила доповідачка. Її інформацію депутати взяли до відома і наступним питанням - ухвалили аналогічну програму оздоровлення та відпочинку дітей району на 2018 – 2022 роки.

 

Також Ірина Табачкова поінформувала депутатів про виконання ще однієї районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, членів їхніх сімей та вшанування пам’яті загиблих на 2017 – 2020 роки. Як було зазначено, у рамках програми здійснюється медичне обслуговування сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО. Усім учасникам АТО виплачується матеріальна допомога. Скажімо, торік сільськими і селищними радами надано фінансову допомогу 165 учасникам АТО на загальну суму 167950,00 грн. Інформацію І. Табачкової було взято до відома.

 

Під час пленарного засідання депутати також заслухали інформацію про хід виконання ще двох районних програм, а саме - програми розвитку малого та середнього підприємництва в районі на 2016 – 2020 роки; програми захисту населення району від іонізуючого випромінювання на 2014 – 2018 роки.

 

Окремими рішеннями сесія затвердила звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та внесла зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік». А ще – ухвалила рішення про припинення в результаті реорганізації шляхом перетворення комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомог Олександрійського району» в комунальне некомерційне підприємство з аналогічною назвою.

 

Розглянувши ці та інші питання сесія завершила свою роботу.

 

Передувала сесії робота депутатів в постійних комісіях, спільне засідання яких провела голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності Наталія Йоник.

 

 

 

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 199 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0