28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2013 » Грудень » 11 » Відбулася двадцять п’ята сесія районної ради
13:22
Відбулася двадцять п’ята сесія районної ради

10 грудня відбулася двадцять п’ята сесія районної ради, в якій взяли участь 35 народних обранців. До початку пленарного засідання депутати попрацювали в постійних депутатських комісіях, спільне засідання яких провів Анатолій Білий, голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Відкрив та провів сесію голова районної ради Михайло Бойко.

Вже традиційно пленарне засідання розпочинається з урочистостей. Вітання від голови районної ради Михайла Бойка та депутата обласної ради Валентини Гарагулі з нагоди свого 50–річчя отримав депутат районної ради Володимир Дмитрик. Цього дня вітання приймав і Костянтинівський сільський голова Олександр Морозов, який, будучи у тарифній відпустці, вчасно не отримав Грамоту РДА і районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування. Її на початку сесії йому вручили керівник району Віталій Згама і Михайло Бойко.

Розпочалася сесія з розгляду питання про хід виконання програми будівництва об’єктів системи газопостачання сіл Олександрійського району на 2011 - 2016 роки та внесення змін до неї, про що поінформував колег заступник голови РДА Юрій Коваль. Він передусім зазначив, що програма створена з метою підвищення енергоефективності сільських населених пунктів шляхом їх газифікації. Згідно з програмою упродовж вказаного часу передбачено будівництво семи підвідних газопроводів. Зокрема, вже збудований газопровід «Мошорино – Нова Прага - Головківка». Наразі у селищі Нова Прага та селі Головківка будуються розвідні газопроводи середнього і низького тиску. Для будівництва підвідного газопроводу «Щасливе – Піщаний Брід - Королівка» виготовлено проектно–кошторисну документацію. Газифіковано с. Королівку шляхом підключення розвідної мережі до газопроводу, яка живить Королівське ХПП. На черзі монтажні роботи з будівництва підвідних магістралей «Куколівка - Андріївка», «Диківка - Бандурівка». У той же час завершено будівництво газопроводу «Митрофанівка – Шарівка - Гайове», довжина якого 17,5 км. Створені умови для газифікації села Шарівка. За кошти громади прокладено 985 м розвідного газопроводу низького тиску. Юрій Коваль поінформував, що програма потребує змін в частині будівництва підвідного газопроводу «Червона Кам’янка - Михайлівка», який наразі визнаний недоцільним, оскільки з’явилася можливість газифікації с. Михайлівки від ГРП біля с. Улянівка. У зв’язку з цим він запропонував колегам внести зміни у запропоновану програму. Заслухавши інформацію Юрія Коваля, депутати взяли її до відома та, врахувавши пропозицію доповідача, прийняли відповідне рішення.

Внести доповнення до програми розвитку освіти в Олександрійському районі на 2011 - 2015 роки з метою забезпечення дітей дошкільного віку з особливими потребами дошкільною освітою запропонувала депутатському корпусу заступник голови РДА Ольга Анісімова–Шило. Зміни до програми передбачають формування спеціалізованих груп для дітей, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку у базовому дошкільному навчальному закладі, у якому буде запроваджено інклюзивне та інтегроване навчання. Загалом, підрозділ «Робота з дітьми, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку» містить 15 підпунктів, які будуть втілюватися в життя вже з наступного року. Заслухавши розгорнуту інформацію з даного питання, депутати схвалили запропоновані доповнення до програми. Також депутати доповнили програму економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2013 рік, записавши у підрозділ, що стосується підвищення стандартів життя населення, планові роботи, пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойм на території Олександрівської сільської ради.

Далі депутати схвалили проекти рішень «Про хід виконання цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту в Олександрійському районі на 2012 -2016 роки», «Про погодження передачі в оренду нежитлових приміщень»; також внесли зміни до районного бюджету на 2013 рік, затвердили базову мережу закладів культури нашого району та районну програму розвитку автомобільного транспорту в Олександрійському районі на 2013 – 2016 роки. Розглянувши усі питання порядку денного, сесія закінчила свою роботу.


Переглядів: 881 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
lysak_ds