28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2017 » Листопад » 15 » Відбулася двадцять перша сесія районної ради
15:47
Відбулася двадцять перша сесія районної ради

 

Близько двадцяти питань черги денної розглянули депутати під час двадцять першої сесії районної ради, що відбулася сьогодні, 15 листопада. Відкрила і провела її голова  райради Ольга Коріненко. У роботі сесії брав участь голова райдержадміністрації Богдан Куруп.

 

Спочатку народні обранці попрацювали в постійних комісіях, спільне засідання яких провела Любов Замкова, голова постійної комісії  з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою. Ретельно вивчивши усі запропоновані до розгляду проекти рішень, депутати без змін і доповнень внесли їх до черги денної сесії.

 

Розпочалося пленарне засідання зі звіту голови районної ради Ольги Коріненко. Вона поінформувала колег – депутатів про свою діяльність на зазначеній посаді та діяльність органів місцевого самоврядування в Олександрійському районі за 2017 рік. Йшлося, зокрема, про роботу усіх сфер життєдіяльності району – промисловість, аграрний сектор, медицину, освіту, культуру; співпрацю з депутатським корпусом, керівниками сільських територій, та їхніми виконкомами; про наповнення коштами місцевих бюджетів та виконання районних програм. Окремо Ольга Анатоліївна згадала найбільш активних депутатів і тих, хто своєю професійною діяльністю примножує добробут земляків. Подякувала усім за плідну працю і вирішення поточних проблем сільських територій. За результатами майже півгодинної доповіді депутати ухвалили рішення, яким звіт узяли до відома.

 

Далі депутати розглянули та затвердили рішення про хід виконання низки районних програм, зокрема, щодо соціального захисту населення; розвитку сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016 -2018 роки; щодо цивільного захисту населення; протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2016 – 2018 роки; підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016 – 2020 роки; енергоефективності Олександрійського району.

 

Також сесія затвердила звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ірини Левченко про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року, та звіт начальника відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Ірини Кравчук про стан реалізації Стратегії економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2013 – 2020 роки. Крім того, окремими рішеннями народні обранці внесли зміни до районного бюджету на поточний рік, передбачивши у ньому, зокрема, кошти у сумі 1,5 млн. грн., що надійшли з державного бюджету на будівництво двох спортивних майданчиків у рамках відповідної державної програми, та у програму економічного і соціального розвитку району на поточний, 2017 рік.

 

У числі останніх депутати затвердили план своєї роботи на наступний 2018 рік; орієнтовні терміни своїх звітів перед виборцями та ухвалили питання стосовно преміювання голови Олександрійської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 

Розглянувши ці та інші питання, сесія закінчила свою роботу.

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 325 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0