28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Червень » 8 » Відбулася двадцять шоста сесія районної ради
12:07
Відбулася двадцять шоста сесія районної ради

Сьогодні, 8 червня, відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії сьомого скликання Олександрійської районної ради, яке провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у ньому, крім депутатів, взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, заступник голови райдержадміністрації Олександр Безкровний, керівники структурних підрозділів та відомств, сільські та селищні голови району.

 

Як завжди, проведенню сесії передувало засідання постійних комісій районної ради.

 

На початку сесії Ольга Коріненко та Юрій Коваль виконали приємну місію – привітали іменинників з числа сільських голів та депутатів, які у міжсесійний період відзначили день народження. Далі перейшли до розгляду питань порядку денного.

 

У зв’язку із змінами у складі депутатського корпусу районної ради – достроковим припиненням повноважень депутатів Олександрійської районної ради сьомого скликання Н.В. Йоник та Б.А. Курупа голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова повідомила про обрання депутатами районної ради наступних за черговістю кандидатів в депутати від Олександрійської районної в Кіровоградській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Крім того, вона повідомила про виключення зі складу постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності Н.В. Йоник та Б.А. Курупа та включення до складу комісії з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту депутата районної ради П. В. Завідчака.

 

Далі більшістю голосів депутати погодили програму розвитку земельних відносин в Олександрійському районі на 2017-2020 роки; виконання програми загальнорайонних заходів; внесення доповнення до районної програми профілактики правопорушень та поліпшення охорони публічного порядку на 2016-2018 роки; програму допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу «Призовник» на 2018 рік; внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №269 «Про районний бюджет на 2018 рік».

 

Також депутатський корпус одноголосно затвердив створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійської районної ради Кіровоградської області»; статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області.

 

Також сесія розглянула низку інших важливих питань, зокрема, й технічного характеру. Серед них – затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок; погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Солов’ївка Куколівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області та інші.

 

Загалом, цього дня депутати, а їх було 22 присутніх із 34, попрацювали досить конструктивно, тож всі питання, які вносилися на розгляд пленарного засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання, були затверджені депутатським корпусом.

 

 

 

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 100 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 5.0/1
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0