28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Червень » 26 » Відбулася двадцять сьома сесія районної ради
14:36
Відбулася двадцять сьома сесія районної ради

 

Двадцять сьома сесія Олександрійської районної ради відбулася сьогодні, 26 червня. Відкрила і провела її голова районної ради Ольга Коріненко. На порядку денному було три питання. Першим депутати розглянули та ухвалили зміни до програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2018 рік. Своїм рішенням зазначили, що на умовах співфінансування з державного, обласного та районного бюджетів протягом поточного року на Олександрійщині будуть збудовані дві лікарські амбулаторії у селах Протопопівка та Червона Кам’янка.

 

Наступним рішенням депутати внесли відповідні зміни до районного бюджету на 2018 рік. Зокрема, сесія затвердила субвенцію з районного бюджету Олександрійського району обласному бюджету Кіровоградської області на загальну суму 2462,144 тис.грн. Кошти будуть спрямовані на забезпечення співфінансування об’єктів, а саме: на реконструкцію Новопразької ЗШ І-ІІІ ст. №2; на будівництво Протопопівської та Червонокам’янської сільських лікарських амбулаторій.

 

Цим же рішенням збільшено доходи бюджету за рахунок субвенцій сільських рад - Андріївської, Бандурівської, Новоселівської, Улянівської. Кошти передбачені для управління соціального захисту населення на виконання районної комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей.

 

Іншим рішенням сесія затвердила у новій редакції Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Олександрійського району та надала дозвіл відділу освіти Олександрійської РДА на проведення конкурсу та призначення на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Олександрійського району.

 

Розглянувши всі питання черги денної, сесія закінчила свою роботу. Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, провела голова постійної депутатської комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 107 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0