28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Січень » 30 » Відбулася двадцять третя сесія районної ради
15:40
Відбулася двадцять третя сесія районної ради

 

Сесійний день в Олександрійській районній раді розпочався, як і завжди, зі спільного засідання постійних депутатських комісій, під час якого народні обранці ретельно вивчили проекти рішень, що були запропоновані до розгляду на двадцять третій сесії районної ради. Усього - 15 питань. Головувала на засіданні голова постійної комісії районної ради з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашнік.

 

Потому розпочалося пленарне засідання сесії. Відкрила і провела його голова районної ради Ольга Коріненко. За усталеною традицією початок сесії присвятили урочистостям. Зокрема, Ольга Коріненко і голова РДА Богдан Куруп привітали під оплески колег окремих депутатів та сільських голів, які у міжсесійний період святкували свої дні народження. Вітання від районних посадовців отримав також Попельнастівський сільський голова Олег Волянський, який днями був відзначений державою у загальнонаціональному проекті «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

 

Продовжилася сесія розглядом питань черги денної. Передусім депутати схвалили звіти про виконання трьох районних програм за минулий, 2017 рік. А саме – зайнятості населення Олександрійського району; санаторно – курортного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів; протидії тероризму в Олександрійському районі. Доповідали з цих питань Ірина Мукієнко, директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості; Ірина Табачкова, начальник управління соціального захисту населення РДА; Геннадій Вінницький, начальник міського відділу Управління СБУ в Кіровоградській області.

 

Окремими рішеннями сесія затвердила дві довготривалі районні програми. Зокрема, щодо розвитку агропромислового комплексу району на 2018 – 2023 роки, в якій прописані механізми підтримки фермерських господарств, що спеціалізуються на виробництві молока; та програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу району на 2018 - 2020 роки. Проекти рішень з цих питань на розгляд депутатів внесли Олександр Ткаченко, начальник районного управління агропромрозвитку та Ірина Кравчук, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА. Крім того, після доповіді Ірини Табачкової депутати внесли доповнення до районних комплексних програм, а саме - соціального захисту населення та соціальної підтримки учасників АТО, членів їхніх сімей та вшанування пам’яті загиблих на 2017 – 2020 роки.

 

Далі, заслухавши розлогу інформацію про додаткові доходи і видатки цьогорічного головного кошторису району, депутати схвалили їх відповідним рішенням «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 269 «Про районний бюджет на 2018 рік».

 

Було у порядку денному сесії й кадрове питання. Зокрема, депутати продовжили Тищенку Олександру Миколайовичу термін перебування на посаді директора Червонокам’янського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання та профорієнтації учнів за контрактом на 6 років, ухваливши з цього приводу відповідне рішення. Окремим рішенням депутати уповноважили голову Олександрійської районної ради Ольгу Коріненко на підписання угоди між Олександрійською районною радою та адміністрацією одного з повітів Нижньосілезького воєводства Республіки Польща про торговельно – економічне, науково – технічне і культурне співробітництво. А також цим же рішенням погодили проект самої угоди. Зазначеним документом сторони, зокрема, сприяють взаємному розвитку торгівлі, виробничого, інвестиційного та інших видів економічного співробітництва. Нагадаємо, наприкінці минулого року Ольга Коріненко у складі делегації з Кіровоградщини відвідала сусідню країну, де вивчала польський досвід з питань децентралізації.

 

Розглянуто на сесії й інші питання. Зокрема, під час пленарного засідання депутати ухвалили рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки», «Про делегування повноважень», «Про погодження передачі в оренду частини вільних нежитлових приміщень» та інші.

 

З усіх розглянутих питань ухвалені позитивні рішення. У роботі сесії взяли участь 23 депутати з 34, що обрані до Олександрійської районної ради.

 

Розглянувши усі питання черги денної, сесія закінчила свою роботу.

 

 

 

 

 

Переглядів: 355 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0