28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 9-02-20, Факс: 9-00-61, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Липень » 23 » Відбулася двадцять восьма сесія районної ради
09:50
Відбулася двадцять восьма сесія районної ради

 

20 липня відбулася двадцять восьма сесія сьомого скликання Олександрійської районної ради. Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, цього дня провела голова постійної комісії районної ради із соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашник. Протягом години депутати розглянули 16 проектів рішень, які були внесені до порядку денного сесії.

 

Після цього розпочалося пленарне засідання, яке відкрила і провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у засіданні сесії, крім прибувших 22 депутатів, взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів РДА, сільські та селищні голови району.

 

На початку пленарного засідання сесії Ольга Коріненко та Юрій Коваль виконали приємну місію — привітали іменинників з числа депутатів, які у міжсесійний період відзначили дні народження. Продовжилася сесія розглядом питань порядку денного.

 

У зв’язку із змінами депутатського корпусу районної ради голова Олександрійської районної виборчої комісії Анатолій Куруп оголосив постанову районної виборчої комісії про обрання депутатами районної ради наступних за черговістю кандидатів в депутати: Віталія Згами (за списком партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність») замість Богдана Курупа, який достроково припинив свої повноваження, а також Юрія Анатольєва (за списком партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність») замість Наталії Йоник, яка достроково припинила свої повноваження. Присутні привітали новообраних депутатів оплесками, а Ольга Коріненко вручила їм відповідні посвідчення.

 

Потому депутатський корпус взяв до відома інформацію про хід виконання районної комплексної програми соціального захисту населення, про хід виконання районної цільової програми розвитку водного господарства і екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на території Олександрійського району на період до 2021 року; про хід виконання районної цільової програми «Питна вода Олександрійського району на 2014–2020 роки; про хід виконання програми з енергозбереження в Олександрійському районі на 2011–2020 роки; про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції /СНІДу на 2015–2018 роки; про хід виконання районної програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2016–2018 роки.

 

Далі депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2018 року: по доходах у сумi 175642,4 тис.грн., у тому числі по загальному фонду — 173103,6 тис.грн., по спеціальному фонду — 2538,8 тис.грн.; по видатках у сумi 184629,9 тис.грн., у тому числі по загальному фонду — 178602,4 тис.грн., по спеціальному фонду — 6027,5 тис.грн.

 

Одноголосну підтримку з боку депутатського корпусу цього дня отримало питання черги денної про внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2018 рік. На важливості та необхідності цих дій наголосив виступаючий з даного питання головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району» Олександр Гірник. Зокрема, він зазначив, що очолюваний ним центр потребує підтримки для забезпечення лікувально-профілактичної (медичної) діяльності з обслуговування населення, повноцінного забезпечення медикаментами хворих на цукровий та нецукровий діабет в Олександрійському районі.

 

На цьому ж пленарному засіданні депутати внесли зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 269 «Про районний бюджет на 2018 рік»; зміни до рішення районної ради від 23 квітня 2014 року № 370 № Про перелік об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району; зміни до рішення районної ради від 23 квітня 2014 року № 371 «Про делегування районній державній адміністрації повноважень управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району».

Також депутатський корпус одноголосно погодив внесення змін до рішення районної ради від 15 березня 2018 року № 300 «Про реорганізацію комунального підприємства «Редакція Олександрійської районної газети «Сільський вісник», затвердивши його у новій редакції. Так, змін зазнав склад комісії з припинення діяльності комунального підприємства «Редакція Олександрійської районної газети «Сільський вісник».

 

Цього дня під час сесії знайшли підтримку в депутатського корпусу і низка технічних питань. Серед них — передача будівель та майна колишнього Пролетарського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I ступеня» Олександрійської районної ради Кіровоградської області у комунальну власність Травневської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області, а також передача в оренду вільного нежитлового приміщення. З даних питань присутніх поінформувала головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Михайленко.

 

Наостанок засідання без вагань депутатський корпус районної ради підтримав ініційований депутатом районної ради Віталієм Журавльовим запит до Кіровоградської обласної державної адміністрації з проханням щодо виділення коштів для придбання операційного столу КЗ «Олександрійський онкологічний диспансер». Дане питання було окремо внесене до порядку денного сесії. На цьому сесія завершила свою роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 30 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0