28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2017 » Вересень » 23 » Відбулася двадцята сесія районної ради
14:23
Відбулася двадцята сесія районної ради

 

Зміни до районного бюджету на поточний, 2017 рік, внесла двадцята сесія Олександрійської районної ради, планове засідання якої відбулося 22 вересня.

 

Попередньо розглянувши документ під час засідання постійних депутатських комісій, що провела Наталія Йоник, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності, депутати одноголосно схвалили запропонований проект рішення. У результаті змін доходи районного бюджету збільшилися. Детальніше про це інформувала начальник фінансового управління РДА Ірина Левченко. За її словами, районний бюджет отримав додатково субвенції з державного бюджету для виплати субсидій на житлово – комунальні послуги у розмірі трохи більше 10 млн. грн., на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань у сумі 73 тис. грн. і на підтримку осіб з особливими освітніми потребами – 102 тис. грн.

 

Крім того, на підставі рішень сільських і селищних рад районний бюджет отримав цільові кошти у сумі 578 тисяч гривень. У зв’язку із збільшенням доходів бюджету, внесені відповідні зміни і до видаткової частини.

 

Того дня депутати схвалили ще два проекти рішення, якими затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та затвердили кандидатури членів Госпітальної ради Олександрійського госпітального округу від Олександрійського району. З цих двох питань доповідали відповідно Олена Шрамко, головний спеціаліст, юрисконсульт управління Держгеокадастру в Олександрійському районі та Валентина Калашнік, голова постійної комісії райради з питань соціально – культурних питань, фізкультури та спорту.

 

Насамкінець сесії голова районної ради Ольга Коріненко зачитала лист - звернення, що надійшов на адресу депутата райради Людмили Харченко від жительки села Солов’ївка стосовно несанкціонованого забруднення навколишніх лісопосадок сміттям та люмінесцентними відпрацьованими лампами, що містять такий небезпечний для природи і людей елемент, як ртуть. У своєму листі авторка благає про допомогу і просить захистити жителів села від такого лиха. Ольга Коріненко запевнила депутатський корпус, що стосовно цієї проблеми звернеться у відповідні інстанції. На цьому сесія закінчила свою роботу.

 

 

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 269 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0