28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2013 » Лютий » 28 » Відбулася сесія районної ради
14:12
Відбулася сесія районної ради

21 лютого відбулася дев’ятнадцята сесія  Олександрійської  районної ради, порядок денний якої вміщував 27 питань. Відкрив і провів сесію голова районної ради Михайло Бойко. Першим питанням депутати достроково  припинили повноваження депутата районної  ради  Юрія Гугленка, який був обраний по одномандатному мажоритарному виборчому округу №9 від Олександрійської районної організації політичної партії «Сильна Україна», у зв’язку з його переходом на постійне місце роботи до Верховної Ради України  помічником народного депутата України Сергія Кузьменка. Також депутати виключили Юрія Олександровича зі складу постійної комісії районної ради з питань  законності та додержання правопорядку.  Прийняте рішення вирішено направити Олександрійській районній виборчій комісії для призначення проміжних  виборів депутата Олександрійської районної ради шостого скликання по одномандатному мажоритарному  виборчому округу №9.

Насичений цифрами і  фактами звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району за 2012 рік  запропонував депутатам голова Олександрійської районної державної адміністрації  Віталій Згама. Упродовж майже 25 хвилин Віталій Миколайович детально охарактеризував торішні головні досягнення     Олександрійщини в  реалізації запланованих заходів, що були передбачені відповідними програмами. Заслухавши інформацію голови адміністрації, депутати взяли її до відома.

Прийнята до відома й інформація Олександрійської райдержадміністрації про хід виконання  районної програми «Цетральний регіон – 2015. Будуймо Олександрійщину разом», яку озвучила заступник начальника управління економіки Ірина Кравчук.  Про виконання районного бюджету за минулий 2012 рік депутатів поінформувала начальник фінансового управління  райдержадміністрації Ірина Левченко. Вона також запропонувала внести зміни до районного бюджету на поточний 2013   рік. Заслухавши інформацію, депутати прийняли з цих двох питань відповідні рішення.

11 питань, різних за напрямками, але спільних своєю приналежністю до соціальної сфери, озвучила заступник голови райдержадміністрації Тамара Сакара. Зокрема, Тамара Вікторівна поінформувала  колег про виконання програм  щодо  розвитку освіти в Олександрійському районі на 2011 – 2015 роки, санаторно – курортного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2011 – 2015 роки, боротьби  з  онкологічними  захворюваннями на 2010 – 2016 роки. Прийнявши відповідне рішення,  депутати підтримали також  районну програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей – сиріт, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа на період  до 2015 року та схвалили  рішення, яким створили комунальний заклад «Центр первинної медико – санітарної допомоги Олександрійського району».

Під час пленарного засідання народні обранці підтримали ще  цілу низку різноманітних програм. Це – програма енергоефективності  Олександрійського району на період до 2015 року, районна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі  «Власний дім» в Олександрійському районі на  2013 -  2015 роки, програма сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Олександрійському районі  на 2013 – 2020 роки, районна програма профілактики правопорушень та поліпшення  охорони громадського порядку на 2013 – 2015  роки, районна програма забезпечення дорожнього руху на 2013 -2015 роки, програма розвитку місцевого самоврядування Олександрійського району на 2013 -2015 роки. З названих  питань доповідали:  Юрій Кас’яненко - начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово – комунального  господарства райдержадміністрації,  Василь Титаренко – начальник РВ УМВС України в Кіровоградській області,  Микола Таранець – старший державний автоінспектор Олександрійського РВ УМВС України в Кіровоградській області, Михайло Бойко – голова районної ради. Про роботу КП «Редакція Олександрійської  районної газети «Сільський вісник» з висвітлення депутатської діяльності  поінформувала редактор газети Ірина Балашова.

Сесія районної ради пройшла конструктивно, в атмосфері взаєморозуміння та поваги. З усіх розглянутих питань депутати прийняли    позитивні рішення. Під час сесії квіти та побажання всього найкращого і доброго  у житті та професійній діяльності від очільників району Віталія Згами та Михайла Бойка отримав  заступник головного лікаря ЦРЛ Олександр Гірник з нагоди  Дня народження та призначення на нову посаду – головного лікаря комунального закладу  «Центр первинної медико – санітарної  допомоги Олександрійського району».

У роботі сесії взяв участь новопризначений прокурор району Ігор Олександрович Білоусов  (1983 р.н.), а також голови сільських, селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.


Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 1545 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0