28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2014 » Червень » 18 » Відбулася сесія районної ради
12:43
Відбулася сесія районної ради

17 червня відбулася 29-а сесія Олександрійської районної ради шостого скликання, в роботі якої взяли участь 41 депутат. На порядку денному було 20 питань, які депутати спочатку розглянули в постійних комісіях, спільне засідання яких провів голова депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Юрій Коваль.

Відкрив і провів сесію голова районної ради Михайло Бойко. На початку пленарного засідання він оголосив хвилину мовчання, якою народні обранці вшанували пам’ять 49 військовослужбовців, що загинули під Луганськом у результаті знищення сепаратистами військово-транспортного літака ІЛ-76, на борту якого вони перебували, а також інших захисників цілісності України, які ціною власного життя боронили її кордони.

Розгляд питань порядку денного депутати розпочали з проекту рішення «Про хід виконання програми «Репродуктивне здоров’я населення Олександрійського району на 2008 – 2015 роки», про що доповіла присутнім головний лікар ЦРЛ Валентина Гарагуля. Вона детально поінформувала про роботу кабінету планування сім’ї та дитячої гінекології Олександрійської ЦРЛ, де проводяться профогляди жінок та дівчат-підлітків; про роботу акушерсько-гінекологічної служби, яка стоїть на варті жіночого здоров’я і потребує нових технологій у веденні пологів та підтримки життя і здоров’я новонароджених. Окремо зупинилася на статистиці щодо народжуваності в районі протягом 2012 - 2013 років та відзначила важливість роботи акушерів-гінекологів, які в ЦРЛ чергують цілодобово. Також підкреслила, що двічі на тиждень згідно з графіком здійснюються виїзди «виїзної поліклініки», до складу якої обов’язково входить лікар – акушер-гінеколог. Валентина Корніївна не обійшла увагою, що в ЦРЛ здійснюється широка санітарно-освітня та просвітницька робота з питань здорового способу життя, планування сім’ї, безпечного материнства, профілактики онкозахворювань, що передаються статевим шляхом. Її інформацію депутати прийняли до відома.

Далі народні обранці розглянули низку питань, що стосуються виконання різноманітних районних програм. Зокрема, йшлося про виконання імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010 - 2015 роки, діяльності в районі п’яти освітніх округів – Добронадіївського, Користівського, Новопразького, Цукрозаводського, Червонокам’янського. Обговорені і прийняті рішення щодо поетапного виконання програм з відновлення, модернізації та ремонту системи опалення закладів культури на 2012 -2015 роки; захисту населення району від впливу іонізуючого випромінювання (відповідна програма розрахована на 2014 -2018 роки) та внесені доповнення до програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік стосовно заходів з боротьби зі шкідливою дією вод, які тепер, у разі наявності бюджетних коштів, будуть вестися і на території Олександрівської сільської ради.

Детально обговорено районну цільову програму «Питна вода Олександрійського району» на 2014 - 2020 роки, поява якої продиктована незадовільним екологічним станом поверхневих та підземних джерел питного водопостачання; незадовільним технічним станом і зношеністю основних фондів систем питного водопостачання; обмеженістю інвестицій і дефіцитом фінансових ресурсів, необхідних для розвитку, утримання в належному технічному стані та експлуатації систем питного водопостачання населених пунктів району. Контроль за виконанням даної Програми покладено на заступника голови районної держадміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків та на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Також депутати внесли доповнення до районного бюджету на поточний рік; затвердили список присяжних; розглянули подання Олександрійської РДА (доповідала начальник відділу освіти О. Коріненко) та надали дозвіл застосовувати контрактну форму при прийнятті на роботу керівників навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району. Зокрема, цим рішенням затвердили типовий контракт керівника навчального закладу. Було в порядку денному й кадрове питання. Після детального його вивчення та обговорення депутати більшістю голосів погодили звільнення директора Лікарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чабана В.Г., який також мав слово для власного захисту. Але сила його аргументів була недостатньою, щоб залишитися на посаді.

Упродовж пленарного засідання депутати прийняли ряд інших рішень, які стосуються дозволу на списання майна Олександрійській ЦРЛ, передачі в оренду вільних нежитлових приміщень та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розташовані на територіях Попельнастівської, Щасливської сільських і Новопразької селищної рад.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 611 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0