28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Квітень » 29 » Відбулася сесія районної ради
12:22
Відбулася сесія районної ради

Шоста сесія Олександрійської районної ради відбулася сьогодні, 29 квітня. Провела її голова ради Ольга Коріненко. Відкривши пленарне засідання сесії, вона разом з керівником РДА Богданом Курупом, який також брав участь у роботі сесії, привітали своїх колег, які у міжсесійний період відзначили Дні народження. Отже, під оплески присутніх отримали квіти і привітання від очільників району депутати районної ради Н. Йоник, Д. Губарєв, О. Валькевич, А. Турський, Л. Замкова та сільські голови В. Лисенко, Н. Волинець, О. Клімов.

Далі депутати розглянули питання черги денної, всього 11 проектів рішення. Першою про виконання двох районних програм доповіла начальник управління соціального захисту населення РДА Ірина Табачкова. Одна програма стосувалася соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014 -2015 роки, інша – санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2011 – 2015 роки.

Про виконання районної комплексної програми «Молодь Олександрійщини» інформував депутатів завідувач сектора молоді та спорту РДА Олексій Тимченко. Молодіжного напрямку роботи районної влади стосувалася й інформація начальника служби у справах дітей РДА Ярослава Коряковцева. Він розповів про виконання районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року.

Потому депутати заслухали звіт начальника фінансового управління РДА Ірини Левченко про виконання районного бюджету за перший квартал 2016 року та інформацію голови постійної комісії райради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності Наталії Йоник про реформування комунального підприємства «Редакція Олександрійської районної газети «Сільський вісник». Таким чином, сесія районної ради, прийнявши рішення про вихід із числа співзасновників, підтримала клопотання колективу редакції йти на реформування комунального часопису протягом другого етапу, тобто з 2017 року.

Розглянувши також інші питання, сесія районної ради прийняла відповідні рішення.

По закінченню пленарного засідання перед депутатами виступив начальник управління ветеринарної медицини в Олександрійському районі Станіслав Лум’яник, який предметно поінформував депутатський корпус про всю ту колосальну роботу, що здійснювалася в районі протягом квітня, задля подолання наслідків виявленої в одному з господарств села Войнівка вірусу африканської чуми свиней. Озвучену інформацію про те, що у зазначеному населеному пункті ще триває карантин, присутні прийняли до відома.

Переглядів: 185 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0