28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Вересень » 26 » Відбулася сесія районної ради
06:18
Відбулася сесія районної ради

Одинадцята сесія сьомого скликання Олександрійської районної ради відбулася сьогодні, 23 вересня. Традиційно, перед її початком депутати ознайомилися з проектами рішень, що включені до порядку денного пленарного засідання, попрацювавши разом у постійних депутатських комісіях. Їхнє спільне засідання провела голова комісії з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашнік.

Сама ж сесія розпочалася з приємних моментів. Голова ради Ольга Коріненко і голова РДА Богдан Куруп привітали тих депутатів і сільських голів, хто у міжсесійний період відзначив свій День народження. Отже, під оплески колег квіти і вітання від керівників району отримали депутати - Олександр Овчарюк, Олександр Суліма, Валентина Калашнік і очільники сільських територій Тетяна Бессараб (Червона Кам’янка), Тетяна Кузьменко (Головківка) й Ольга Горбенко (Нова Прага).

Потому депутати перейшли до розгляду питань черги денної. Першим питанням народні обранці достроково припинили повноваження свого колеги Миколи Михайловича Кас’яненка, обраного від Олександрійської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Про це він, зокрема, зазначив у своїй заяві. Цим же рішенням депутати виключили М. Кас’яненка зі складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності.

Далі депутати розглянули виконання районної цільової програми «Питна вода Олександрійського району» на 2014 – 2020 роки; затвердили районну цільову програму протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2016-2018 роки; внесли зміни до районної комплексної програми соціального захисту населення та до програми зайнятості населення Олександрійського району на 2013-2017 роки.

Наступні проекти рішень стосувалися змін до районного бюджету на 2016 рік та до Статуту КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району».

Окремим рішенням народні обранці призначили на посаду директора Олександрійського районного комунального медично-виробничого підприємства профілактичної дезінфекції за контрактом, терміном на два роки, Юрія Дмитровича Федоренка. Ще два кадрових питання стосувалися затвердження складу Олександрійської районної комісії з питань поновлення прав реабілітованих та внесення змін до рішення райради «Про затвердження списку присяжних».

Окремою низкою питань сесія надала дозвіл на передачу в оренду вільних нежитлових приміщень.

З усіх розглянутих питань депутати прийняли позитивні рішення. Провела сесію голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко.

Переглядів: 326 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0