28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2012 » Вересень » 13 » Відбулася шістнадцята сесія районної ради
13:58
Відбулася шістнадцята сесія районної ради

11 вересня відбулася шістнадцята сесія Олександрійської районної ради шостого скликання. На розгляд депутатів та запрошених вносилися проекти рішень, що стосувалися районного бюджету, Плану соціально-економічного розвитку Олександрійщини та інших питань життєдіяльності району. Всього на порядку денному сесії було шість питань. На початку пленарного засідання начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації  Микола Кабанов доповів присутнім про виконання на території Олександрійського району  державної програми знешкодження непридатних хімічних засобів захисту рослин. Він зазначив, що протягом кількох тижнів серпня на території нашого району працювала команда рятувальників МНС. Завдяки їхнім зусиллям, злагодженій та професійній роботі усі небезпечні для довкілля пестициди, що лежали важким вантажем просто неба або у напівзруйнованих складських приміщеннях   на територіях сільських громад, перезатарені у безпечні для транспортування ємкості. Незабаром небезпечний вантаж відправлять у Польщу. Там на спеціальному заводі «спадок радянських часів»  буде утилізований. Приблизні терміни транспортування -  кінець вересня, початок жовтня, повідомив Микола Кабанов.

Далі депутати заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Левченко про виконання районного бюджету за перше півріччя 2012 року. Також Ірина Вікторівна внесла на розгляд  сесії зміни до районного бюджету на поточний рік. Деякі доповнення до Програми соціально – економічного розвитку Олександрійського району   на 2012 рік запропонував затвердити рішенням сесії заступник голови райдержадміністрації Сергій Коренюк. Вивчивши пропозиції, депутати своїм рішенням доповнили План такими пунктами:

-    Проведення робіт, пов’язаних з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойм на території Олександрівської сільської ради;

-    Проведення протирадонових заходів в приміщеннях закладів освіти та охорони здоров’я в рамках обласної програми «Стоп радон»;

-    Розроблення проекту землеустрою з організації території ландшафтного заказника місцевого значення на території Бандурівської сільської ради.

Згідно з порядком денним сесії заступник голови райдержадміністрації Тамара Сакара внесла на розгляд депутатського корпусу проекти рішень «Про погодження передачі вільного нежитлового приміщення в оренду» та «Про затвердження списку присяжних». Затвердити технічну документацію  з  нормативної грошової оцінки земельних ділянок депутатам запропонувала начальник управління Держкомзему в Олександрійському районі Лариса Кучма.

По розглянутих документах  депутати  прийняли  відповідні рішення. На сесії були присутні сільські та селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники апарату райради.

Вів сесію голова Олександрійської районної ради Михайло Бойко. Він виконав і приємну місію нагородження почесними відзнаками Кіровоградської обласної ради з нагоди 21-ї річниці Дня незалежності України. Почесну грамоту вручено Андріївському сільському голові Віктору БЛИЗНЮКУ та подяку - секретарю Червонокам’янської сільської ради Ользі ГУЛЕНКО. Всі присутні щиро привітали нагороджених дружніми оплесками.  Переглядів: 816 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0