28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2011 » Червень » 8 » Відбулася сьома сесія Олександрійської районної ради шостого скликання
16:25
Відбулася сьома сесія Олександрійської районної ради шостого скликання
8 червня 2011 року відбулася сьома сесія Олександрійської районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь голова Олександрійської районної державної адміністрації Кузьменко С.А., прокурор Олександрійського району Буч Р.В., заступники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.
На розгляд  сьомої сесії внесено 5 питань і 6-те «Різне». Усі вони попередньо розглянуті на спільному засіданні постійних комісій районної ради. З  першого питання
«Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2011 рік» інформувала  Федоренко  Любов Іванівна - начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.
З питань «Про внесення доповнення до програми розвитку освіти в Олександрійському районі на 2011 – 2015 роки» та «Про реорганізацію  Бутівської загальноосвітньої школи I-III ступенів у Бутівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» інформувала заступник голови районної державної адміністрації Сакара Тамара Вікторівна.
Левченко Ірина Вікторівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації, доповіла з питання «Про внесення змін до рішення Олександрійської районної ради від 29 грудня 2010 року №29 «Про районний бюджет на 2011 рік».
Голова    постійної комісії районної   ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Білий Анатолій Тарасович   проінформував    про необхідність внесення  змін до Регламенту Олександрійської  районної ради шостого скликання.
У питанні «Різне» виступив голова районної державної адміністрації Кузьменко С.А., який запропонував  організувати конкурс на кращу роботу сільської та селищної територіальних  громад. Оцінюватиметься проведена до кінця року робота із благоустрою підвідомчої території,   зі створення нових робочих місць, з підвищення рівня середньої заробітної плати по території, з рівня сплати податків одноосібниками, з наповнення місцевого бюджету і тому подібне. За досягнення  кращих показників буде  встановлено відповідну премію територіальній громаді. До наступної сесії районної ради вже буде розроблено положення про зазначений конкурс і подано його на затвердження.
Такий конкурс має розпалити змагання між територіальними громадами, їх керівниками.
Вів сесію голова районної ради Бойко Михайло Сергійович.


Переглядів: 680 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0