28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Липень » 3 » Відбулася сорок четверта сесія районної ради
12:14
Відбулася сорок четверта сесія районної ради

3 липня відбулося пленарне засідання сорок четвертої сесії сьомого скликання, яке провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у ньому, крім депутатів, взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські та селищні голови району. Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, цього дня провів Андрій Турський, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології. Протягом години депутати ретельно розглянули 12 проектів рішень, які були внесені до порядку денного сесії.

Розгляд питань порядку денного депутати розпочали з проекту рішення «Про хід виконання районної програми профілактики правопорушень та поліпшення охорони публічного порядку на 2019-2021 роки», про що доповів присутнім начальник Олександрійського районного відділення поліції Олександрійського відділу Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області Віталій Кравцов. За словами доповідача, організаційні та практичні заходи, які вживались керівництвом Олександрійського РВП області протягом 2019 року, дозволили в цілому утримувати ситуацію під контролем. З числа зареєстрованих 597 кримінальних проваджень внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань, 315 з ознаками кримінального правопорушення, з яких по 95 провадженням особи встановлено. Протягом звітного періоду закінчено розслідування по 471 провадженню, з яких 123 направлено до суду. Відповідно до проведеної роботи групою ювенальної превенції за звітній період складено 44 адміністративні протоколи. За вказаний період групою ювенальної превенції Олександрійського РВП розглянуто 42 заяви та повідомлення про події. За 12 місяців 2019 року працівниками розкрито 1  злочин, за участю ГЮП розкрито 16 правопорушень. Віталій Миколайович довів до відома, що групою ювенальної превенції Олександрійського РВП Олександрійського РВП ГУНП України в Кіровоградській області сумісно зі службою у справах дітей, соціальною службою райдержадміністрації проведено 18 профілактичних рейдів у місцях скупчення дітей та молоді та на обліку якого перебуває 4 неповнолітніх, які постійно перевіряються по місцю проживання. Загалом, за його словами, на Олександрійщині оперативна обстановка є стабільною та контрольованою, але потребує посиленої уваги на територіях Новопразької та Приютівської селищних рад, де спостерігається підвищений рівень злочинності на території району.

Наступним рішенням більшістю голосів депутати затвердили припинення юридичної особи комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості Олександрійського району».

Далі сесія затвердила рішення «Про встановлення розміру плати за харчування дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району в 2020 році», з якого доповіла завідувач сектору освіти районної державної адміністрації Тетяна Павук. Даним рішення визначено встановити у 2020 році  плату за харчування дитини дошкільного віку в навчально-виховних комплексах спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського  району  в розмірі  22 грн 96 коп. на день; плату за харчування дитини дошкільного віку в НВК спільної власності територіальних громад сіл та селищ Олександрійського району в розмірі 11 грн 48 коп. на день для сімей, в яких троє і більше дітей, а також звільнити від плати за харчування дітей дошкільного віку в НВК спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”; дітей-переселенців, які прибули з тимчасово окупованих територій України; дітей, один з батьків-військовослужбовців, який захищав чи захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, і брав чи бере безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

На цьому ж пленарному засіданні депутати внесли зміни до рішення районної ради від 18 грудня 2019 року №549 «Про районний бюджет Олександрійського району Кіровоградської області на 2020 рік», зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області», затвердили Положення про спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві "Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області ".

Також сесія розглянула низку інших важливих питань, зокрема, й технічного характеру. Серед них - погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Щасливе на території Щасливської сільської ради; погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Головківка на території Приютівської селищної ради; погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Войнівка на території Приютівської селищної ради; погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт Приютівка на території Приютівської селищної ради; погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Протопопівка на території Приютівської селищної ради.

Наостанок засідання без вагань депутатський корпус районної ради підтримав звернення Олександрійської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради з пропозицією переглянути перелік територіальних громад Кіровоградської області, а саме: залишити склад Приютівської селищної ради та Попельнастівської сільської ради без змін та утворити Червонокам’янську об'єднану територіальну громаду у складі таких територіальних громад: Дівочепільської, Олександрівської, Андріївської, Куколівської, Добронадіївської, Щасливської, Михайлівської, Улянівської, Червонокам’янської сільських рад з адміністративним центром у селі Червона Кам’янка. Дане питання було окремо внесене до порядку денного сесії. На цьому сесія завершила свою роботу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 1070 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0