28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2019 » Грудень » 18 » Відбулася сорок перша сесія районної ради
09:37
Відбулася сорок перша сесія районної ради

Сьогодні, 18 грудня, відбулося пленарне засідання сорок першої сесії Олександрійської районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у ньому, крім депутатів, взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів та відомств, сільські та селищні голови району, засоби масової інформації.

 

Спочатку народні обранці попрацювали в постійних комісіях, спільне засідання яких провела голова постійної комісії з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашнік.

 

Першим питанням на пленарному засіданні депутати заслухали звіт голови районної ради Ольги Коріненко, у якому було визначено основні напрямки у роботі керівництва районної ради, постійних комісій та усього депутатського корпусу. Протягом звітного періоду було затверджено 12 районних програм, серед яких: програма економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2019 рік; районна комплексна програма з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху в Олександрійському районі на 2019-2022 роки; районна програма підготовки медичних кадрів та поліпшення їх соціального захисту на 2019 рік. Головою районної ради було визначено найголовніші завдання районної ради на наступний період. А саме, успішне вирішення питань економічного і соціального розвитку району; сприяння реалізації реформи децентралізації влади; забезпечення доходів районного бюджету у повному обсязі та здійснення ефективного контролю за його використанням; забезпечення ефективного управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району; створення умов для розвитку соціально-культурної сфери села; розвиток земельних відносин та ін. Звіт депутати взяли до відома, прийнявши з цього приводу відповідне рішення.

 

Про програму економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2020 рік поінформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ірина Кравчук. За словами доповідачки, метою програми є підвищення стандартів життя населення шляхом забезпечення динамічного економічного розвитку, зростання рівня доходів населення та його зайнятості, залучення інвестицій, здійснення реформ в економічній і соціальній сферах. Програмою визначено пріоритетні напрямки розвитку, основні завдання і заходи та джерела фінансування. Даною програмою передбачено основні показники розвитку відповідних галузей (сфер діяльності) програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2020 рік та перелік інвестиційних проектів, реалізацію яких передбачається здійснювати у 2020 році за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів інвестиційного спрямування.

 

Про районний бюджет депутатів поінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Левченко. Як зазначено у рішенні, доходи районного бюджету на 2020 рік складають 85 240 301 гривня, у тому числі доходи загального фонду – 84 102 711 гривень, доходи спеціального фонду склали 1 137 590 гривень.

 

Стосовно загального обсягу видатків, на 2020 рік їх визначено у сумі 85 240 301 гривня, у тому числі по загальному фонду – 84 017 968 гривень, по спеціальному фонду районного бюджету – 1 222 333 гривні.

 

Далі депутати заслухали хід виконання цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту в Олександрійському районі на 2017–2020 роки, якою визначено створення умов для розвитку фізичної культури у сфері освіти, фізкультурно-оздоровчу діяльність за місцем проживання,роботи та відпочинку громадян, а також дитячий, дитячо-юнацький, резервний спорт та спорт інвалідів. Доповів з цього питання головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Денис Мосійчук.

 

Під час пленарного засідання депутати також внесли відповідні зміни до районного бюджету на поточний рік; зміни найменування та типу закладу Щасливської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області»; прийняли рішення про передачу майна та бібліотечного фонду закладів культури зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району до комунальної власності Попельнастівської сільської ради; погодили передачу в оренду вільних нежитлових приміщень.

 

Також на пленарному засіданні розглянуто низку інших важливих питань. Всього порядок денний сесії містив 12 питань, з усіх ухвалені відповідні рішення.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 55 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0