28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2020 » Червень » 10 » Відбулася сорок третя сесія районної ради
07:09
Відбулася сорок третя сесія районної ради

Сьогодні, 10 червня, відбулася сорок третя сесія Олександрійської районної ради. Відкрила і провела її голова районної ради Ольга Коріненко.  Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, цього дня провів Віталій Згама, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності. 

Першим депутати заслухали звіт про виконання районної програми поліпшення матеріально-технічної бази Олександрійського управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області на 2019 рік. Доповіла з цього питання Ольга Лисенко, заступник начальника Олександрійського управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області. За інформацією доповідачки, протягом тривалого часу експлуатації будівлі, в якому функціонують Управління Казначейства та Олександрійський міськрайонний суд, жодного капітального ремонту не було проведено. У зв’язку із застарілістю газового обладнання, непридатності тепломережі було затверджено районну програму поліпшення матеріально-технічної бази Олександрійського управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області на 2019 рік, у результаті чого здійснено фінансування з районного бюджету у сумі 20,0 тис.грн на виконання ремонту тепломережі та електромережі адміністративного приміщення, замінено опалювальні котли в газовій котельні, що значно поліпшило умови роботи працівників Управління Казначейства і установи суду та обслуговування клієнтів.

Далі депутати заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Левченко про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року. Як зазначено у рішенні, доходи районного бюджету за 3 місяці 2020 року складають 41 555 745,62 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 40 557 234,32 гривень, доходи спеціального фонду склали 998 511,30 гривень. Стосовно загального обсягу видатків, за 3 місяці 2020 року їх визначено у сумі 40 058 132,19 гривень, у тому числі по загальному фонду – 39 280 356,89 гривень, по спеціальному фонду районного бюджету – 777 775,30 гривень. Потому депутати внесли зміни до рішення районної ради від 18 грудня 2019 року №549 «Про районний бюджет Олександрійського району Кіровоградської області на 2020 рік», в якому затверджено збільшення видатків районного бюджету на 2020 рік на загальну суму 4805077,21 гривню, в тому числі збільшення видатків загального фонду на суму 4318 027,00 гривень та спеціального фонду на суму 487050,21 гривню.

Наступним питанням депутати заслухали доповідь Юрія Коваля, першого заступника голови райдержадміністрації про хід виконання програми енергоефективності Олександрійського району на 2016-2020 роки. Він зазначив, що основними споживачами паливно-енергетичних ресурсів, серед установ та організацій, що фінансуються за рахунок коштів бюджету становлять заклади соціальної сфери. Так, у 2019 році задля скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів проведено поточний ремонт котелень у п’яти закладах освіти: Новопразькому НВК; Щасливській ЗШ І-ІІ ст.; Ізмайлівському ЗЗСО І-ІІІ ст; Олександрівській ЗОШ; Косівському НВО; поточний ремонт теплотрас у двох закладах освіти - Добронадіївській ЗШ І-ІІІ ст. та Ізмайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст., поточний ремонт систем опалення в Ізмайлівському ЗЗСО І-ІІІ ст. та Добронадіївській ЗШ І-ІІІ ст.; проведено заміну 185 вікон у чотирьох закладах освіти, проведено гідрохімічне промивання та гідравлічне випробування котельного устаткування, трубопроводів теплових мереж та систем опалення. За словами доповідача, завдяки проведеним вище заходам дотримано позитивну динаміку щодо скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів в закладах освіти району та визначено пріоритетні заходи на 2020 рік. За рахунок коштів місцевих бюджетів району планується продовжити заміну котельного обладнання, вікон, дверей, утеплення зовнішніх стін, покрівель закладів соціальної сфери району; у співпраці із компаніями, що проводять енергоаудит та енергосервіс за ЕСКО-договорами, досягти зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами району; відновити роботу газових котелень Олексанрівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Червонокам’янського НВО; провести поточні ремонти котелень Андріївської ЗОШ, Недогарського НВК, Лікарівської ЗОШ та Косівського НВО; виконати ремонт та утеплення фасаду Щасливського сільського будинку культури.

Далі депутати розглянули хід виконання двох районних програм, а саме програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на території Олександрійського району на період до 2021 року та санаторного оздоровлення деяких пільгових категорій громадян на 2018-2020 роки.

Під час пленарного засідання депутати також затвердили Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів загальної середньої освіти територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району у новій редакції; Положення про порядок використання шкільних автобусів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району у новій редакції.

Наступними рішеннями сесія передала майно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району до комунальної власності селищних рад; погодила продовження терміну передачі в оренду частин нежитлових приміщень, передачу в оренду частин вільних нежитлових приміщень; надала дозвіл на списання майна. Наостанок засідання одноголосну підтримку з боку депутатського корпусу отримали питання черги денної про делегування представників та про склад спостережної ради.

Всього порядок денний сесії містив 15 питань, з усіх ухвалені відповідні рішення. 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 667 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0