28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2019 » Лютий » 14 » Відбулася тридцять четверта сесія районної ради
22:38
Відбулася тридцять четверта сесія районної ради

13 лютого відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії сьомого скликання Олександрійської районної ради, яке провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у ньому, крім депутатів, взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів та відомств, сільські та селищні голови району. На порядку денному було двадцять п’ять питань.

 

Як завжди, проведенню сесії передувало засідання постійних комісій районної ради.

 

На початку сесії Ольга Коріненко та Юрій Коваль виконали приємну місію – привітали іменинників, які у міжсесійний період відзначили день народження. Далі перейшли до розгляду питань порядку денного.

 

У зв’язку із змінами у складі депутатського корпусу районної ради – достроковим припиненням повноважень депутата Олександрійської районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності Ю.А. Анатольєва повідомила голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова.

 

Далі заслухали звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2018 рік та делегованих повноважень. У своїй доповіді Юрій Коваль поінформував про досягнення та здобутки громади Олександрійського району за 2014 – 2018 роки та плани на 2019 – 2021 роки. Юрій Леонідович зазначив, що у 2018 році проведено ремонт автомобільних доріг обласного та районного значення, а саме відремонтовано ділянки доріг протяжністю 7,3 км та використано 12,5 млн грн державного бюджету; ремонт автомобільної дороги державного значення Олександрія – Полтава та Знам’янка – Луганськ – Ізварине, де введено в експлуатацію 18,71 км і залучено 208,3млн грн. На ремонти доріг комунальної власності протягом 2014 – 2018 років використано 16,8 млн грн. Пріоритетним напрямком роботи в 2018 році залишається розвиток та підтримка медичної галузі. У 2018 році вирішено питання щодо надання можливості людям, хворим на хронічну ниркову недостатність, а також отримувати процедури гемодіалізу за місцем проживання. У сфері освіти функціонує 57 закладів освіти. У минулому році створено інклюзивно-ресурсний центр в Олександрійському районі. Проведений капітальний ремонт системи опалення Новопразького НВК. Далі Юрій Леонідович зупинився на сфері соціального захисту населення. З 2018 року на території району вперше в області започатковано та функціонує 2 сім’ї патронатних вихователів. За рахунок субвенції з державного бюджету на 2018 рік було придбано житловий будинок в с.Протопопівка, на базі якого планується влаштування 6 дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Під час пленарного засідання депутати також заслухали звіти про виконання районної програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2016-2018 роки;  про виконання районної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності; про виконання Комплексної програми захисту населення Олександрійського району від іонізуючого випромінювання на 2014 – 2018 роки.

 

Окремими рішеннями сесія затвердила звіт про виконання районного бюджету на 2018 рік, внесла зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» та зміни  до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік». А саме, було затверджено розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію  об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури на 2019 рік; затверджено зміни до районного бюджету, у тому числі виділення субвенції з районного бюджету обласному бюджету у сумі 17191,64 гривень на забезпечення співфінансування об’єкта «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям у Цукрозаводському навчально-виховному комплексі, а також затверджено обсяг субвенції, що передаються з бюджетів Новопразької та Приютівської ОТГ районному бюджету на 2019 рік. З цих питань доповіла начальник фінансового управління Ірина Левченко.

 

Далі більшістю голосів депутати заслухали інформацію про виконання програми розвитку освіти на 2016-2020 роки; програму з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху на 2019 – 2020 роки; програму підготовки медичних кадрів та поліпшення їх соціального захисту на 2019 рік.

 

Наступним рішенням сесія погодила припинення в результаті реорганізації шляхом перетворення комунальної установи «Олександрійська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області».

 

Насамкінець сесія розглянула низку інших важливих питань. Серед них – організація харчування здобувачів освіти у закладах освіти Олександрійського району; передача будівель та майна закладів освіти; внесення змін до Положення про районну педагогічну премію імені Ф.Оксанича; затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Веселе Новоселівської сільської ради та с.Червона Кам’янка Червонокам’янської сільської ради.

 

Розглянувши всі питання черги денної, сесія закінчила свою роботу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 28 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0