28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2019 » Березень » 6 » Відбулася тридцять п’ята сесія районної ради
15:50
Відбулася тридцять п’ята сесія районної ради

Тридцять п’ята сесія Олександрійської районної ради відбулася сьогодні, 6 березня. Відкрила і провела її голова районної ради Ольга Коріненко. У роботі сесії брав участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль. На порядок денний було винесено чотирнадцять питань.

 

На початку роботи сесії у зв’язку із змінами у складі депутатського корпусу районної ради до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності,приватизації та регуляторної діяльності було включено Сергія Кітаєва.

 

Першим  перед  депутатами виступив головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Єгор Устенко. Він доповів про виконання програми розвитку дорожнього господарства Олександрійського району на 2016-2018 роки. Було зазначено, що за час дії програми проведено ремонт автомобільної дороги Дівоче Поле-Зибкове-Мар’ївка за рахунок спонсорської допомоги ФГ «Олександрівське», при співфінансуванні з місцевих  бюджетів району введено в експлуатацію ділянку дороги територіального значення Шарівка – Нова Прага. На 13,2  км даної дороги провели поточний середній ремонт. Також проведено поточний ремонт 2,5 км дороги обласного  значення – Червона Кам’янка – Травневе – Попельнасте. Вартість робіт склала 3 млн. 940 тисяч грн., у тому числі 500 тисяч грн. профінансовано  з районного бюджету та 500 тисяч – з бюджету с. Попельнасте.  Стосовно  доріг загального користування  місцевого значення, в районному бюджеті  на співфінансування робіт з ремонту та їх утримання передбачено 1,5 млн. гривень, але наразі ці кошти не використані.  Лише Улянівською сільською радою вжито заходи щодо перерахування 100 тисяч гривень, як співфінансування на експлуатаційне  утримання дороги районного значення Улянівка – Пахарівка.

 

Далі депутати заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Левченко про використання коштів на виконання заходів районної програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Олександрійському районі на 2017-2018 роки.

 

Про хід виконання районної програми профілактики правопорушень та поліпшення охорони публічного порядку на 2016-2018 роки доповів начальник Олександрійського районного відділення поліції Віталій Кравцов. За словами доповідача, організаційні та практичні заходи, які вживались керівництвом Олександрійського РВП області протягом 2018 року, дозволили в цілому утримувати ситуацію під контролем. Загалом, за його словами, на Олександрійщині обстановка є стабільною та контрольованою, але потребує посиленої уваги на територіях Новопразької, Приютівської селищних та Протопопівської,  Войнівської   сільських рад, де спостерігається підвищений рівень злочинності на території району.

 

Під час пленарного засідання депутати також затвердили Статут комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрійської районної ради Кіровоградської області», про що поінформував перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль. Внесли зміни до районної програми цивільного захисту Олександрійського району на 2016-2020 роки.

 

Наступними рішеннями сесія передала будівлі закладів освіти зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району до комунальної власності Новопразької, Приютівської селищних та Попельнастівської сільської рад. Заслухали інформацію про проведення районного конкурсу з визначення опорного закладу освіти, з якого доповіла головний спеціаліст відділу освіти районної  державної адміністрації Світлана Михайленко.

 

Окремими рішеннями сесія внесла зміни до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року №410 «Про районний бюджет на 2019 рік», в якому затверджено у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію районних програм на поточний рік; зміни до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року №404 «Про придбання житлового будинку».

 

У числі останніх депутати затвердили технічну документацію землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Андріїівка, Андріївської сільської ради та с.Новоселівка, Новоселівської сільської ради; погодили  проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Добронадіївка, Добронадіївської сільської ради.

 

Розглянувши ці та інші питання сесія завершила свою роботу.

 

Передувала сесії робота депутатів в постійних комісіях, спільне засідання яких провела голова постійної комісії з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашнік.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 12 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0