28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Відбулася тридцять перша сесія Олександрійської районної ради
08:20
Відбулася тридцять перша сесія Олександрійської районної ради

 

Чергова, тридцять перша сесія Олександрійської районної ради сьомого скликання відбулася у середу, 24 жовтня. Відкрила і провела її голова районної ради Ольга Коріненко. Але спочатку депутати попрацювали в постійних депутатських комісіях, спільне засідання яких провела голова постійної комісії з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашнік.

 

Розпочалася сесія з вітальних слів на адресу депутатів та сільських голів, які у міжсесійний період відзначили свій День народження. Квіти і вітальні слова адресували їм голова районної ради Ольга Коріненко і перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль. Потому перейшли до розгляду питань черги денної пленарного засідання. Першим  перед  депутатами виступив начальник Олександрійського районного відділення поліції Олександрійського відділу Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області Віталій Кравцов. Він доповів про хід виконання програми профілактики правопорушень та поліпшення охорони публічного порядку на 2016 – 2018 роки. Основною квінтесенцією його виступу було те, що завдяки організаційним та практичним заходам, які вживалися керівництвом Олександрійського РВП протягом 2018 року, вдалося ситуацію в районі утримувати під контролем. Загалом, за його словами, на Олександрійщині обстановка є стабільною та контрольованою, але потребує посиленої уваги на територіях Новопразької та Приютівської селищних рад об’єднаних територіальних громад, де спостерігається підвищений рівень злочинності.

 

Наступним питанням депутати розглянули хід виконання програми розвитку дорожнього господарства Олександрійського  району на 2016 – 2018 року. Як доповів Єгор Устенко, представник відділу містобудування,  архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, за час дії програми, при співфінансуванні з місцевих  бюджетів району введено в експлуатацію ділянку дороги територіального значення Шарівка – Нова Прага. На 13,2  км даної дороги провели поточний середній ремонт. Також проведено поточний ремонт 2,5 км дороги обласного  значення – Червона Кам’янка – Травневе – Попельнасте. Вартість робіт склала 3 млн. 940 тисяч грн., у тому числі 500 тисяч грн. профінансовано  з районного бюджету та 500 тисяч – з бюджету с. Попельнасте.  Стосовно  доріг загального користування  місцевого значення, в районному бюджеті  на співфінансування робіт з ремонту та їх утримання передбачено 1,5 млн. гривень, але наразі ці кошти не використані.  Лише Улянівською сільською радою нині вживаються  заходи щодо перерахування 100 тисяч гривень, як співфінансування на експлуатаційне  утримання дороги районного значення Улянівка – Пахарівка. 

 

Того дня сесія затвердила програму розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Олександрійської районної ради Кіровоградської області» на 2018 – 2020 роки.  Розглянула та затвердила звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року і внесла зміни до головного фінансового документа на поточний  рік.

 

Також на пленарному засіданні розглянуто низку інших технічних питань. Всього порядок денний сесії містив 15 питань, з усіх ухвалені відповідні рішення.  Проте депутати не підтримали Звернення до Президента П. Порошенка стосовно підвищення ціни на газ для населення, проект якого озвучила в кінці пленарного засідання депутат районної ради Валентина Мележик.

 

 

 

Переглядів: 37 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0