28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2019 » Квітень » 24 » Відбулася тридцять шоста сесія районної ради
06:59
Відбулася тридцять шоста сесія районної ради

Сьогодні, 24 квітня, відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії сьомого скликання Олександрійської районної ради, яке провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у ньому, крім депутатів, взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, заступник начальника Олександрійського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області Пашко Сергій Миколайович, керівники структурних підрозділів та відомств, сільські та селищні голови району та представники засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання Ольга Коріненко і Юрій Коваль виконали приємну і відповідальну місію: вручили ключі від квартири молодій парі лікарів Побережець Артуру Володимировичу та Побережець Тетяні Сергіївні за програмою підготовки медичних кадрів та поліпшення їх захисту на 2019 рік .

Потім перейшли до розгляду питань черги денної. У зв’язку із змінами у складі депутатського корпусу районної ради голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова повідомила про включення депутата районної ради Кітаєва С.Д. до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету,фінансів,власності, інвестиційної діяльності,приватизації та регуляторної діяльності.

Далі депутати заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Левченко про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та внесли зміни до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року №410 «Про районний бюджет на 2019 рік», в якому затверджено збільшення видатків районного бюджету на загальну суму 5776744,15 гривні, в тому числі збільшення видатків загального фонду на суму 3861456,91 гривень та спеціального фонду на суму 1915287,24 гривень.

Про хід виконання програми зайнятості населення Олександрійського району на 2018-2020 роки доповіла директор міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко. За словами доповідачки, у 2018 році послугами Олександрійського міськрайонного центру зайнятості скористалися 3095 мешканців району, що на 11,4% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Також збільшилась у порівнянні з 2017 роком на 3,4% чисельність осіб, які отримували допомогу по безробіттю.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації довела до відома присутніх про хід виконання районної програми санаторного оздоровлення деяких пільгових категорій громадян на 2018-2020 роки. Ірина Табачкова зазначила, що станом на 1 січня 2018 року на черзі на санаторно-курортне лікування перебувало 48 ветеранів та осіб з інвалідністю різних категорій. Протягом 2018 року всього оздоровлено 17 осіб, з яких оздоровлено 3 особи з інвалідністю з дитинства в Знам’янській бальнеологічній лікарні. Станом на 01 січня 2019 року в управлінні соціального захисту населення на черзі щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 34 ветерани та особи з інвалідністю різних категорій, з них 8 осіб щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням в Знам’янській бальнеологічній лікарні.

Під час пленарного засідання депутати також заслухали інформацію про хід виконання ще чотирьох районних програм, а саме – програму розвитку агропромислового комплексу Олександрійського району на 2018-2023 роки; програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-2020 роки; сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в Олександрійському районі на 2013-2020 роки; програму створення районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2013-2019 роки.

Наступними рішеннями сесія затвердила Положення про порядок використання шкільних автобусів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району та Положення про надання службового (відомчого) житла працівникам комунальної установи «Олександрійська центральна районна лікарня» і користування ним; внесли доповнення до районної цільової соціальної програми «Молодь Олександрійщини» на 2016-2020 роки, в якій передбачається забезпечення роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Також депутатський корпус одноголосно затвердив статут комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування Олександрійської районної ради Кіровоградської області».

Окремими рішеннями сесія надала дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Олександрійської районної ради Кіровоградської області» та Олександрійській центральній районній лікарні на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Олександрійського району.

Також сесія розглянула низку інших важливих питань, зокрема, й технічного характеру. Серед них –погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Зелене, Зелена Балка, Травневе Попельнастівської сільської ради та села Недогарки Недогарської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Розглянувши ці та інші питання сесія завершила свою роботу.

Передувала сесії робота депутатів в постійних комісіях, спільне засідання яких провела голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 22 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0