28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Грудень » 12 » Відбулася тридцять третя сесія районної ради
18:54
Відбулася тридцять третя сесія районної ради

У середу, 12 грудня, відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії Олександрійської районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у ньому, крім депутатів, взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів та відомств, сільські та селищні голови району.

Спочатку народні обранці попрацювали в постійних комісіях, спільне засідання яких провів голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Андрій Турський. Ретельно вивчивши усі запропоновані до розгляду проекти рішень, депутати без змін і доповнень внесли їх до черги денної сесії.

Першим питанням на пленарному засіданні депутати заслухали доповідь першого заступника голови районної державної адміністрації Юрія Коваля про внесення доповнення до програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2018 рік.

Про районний бюджет депутатів поінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Левченко. Як зазначено у рішенні, доходи районного бюджету (без міжбюджетних трансфертів) на 2019 рік складають 41 017 800 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 39 172 800 гривень, доходи спеціального фонду склали 1 845 000 гривень.

Стосовно загального обсягу видатків, на 2019 рік їх визначено у сумі 210 828 390 гривень, у тому числі по загальному фонду – 208 951 390 гривень, по спеціальному фонду районного бюджету – 1 877 000 гривень. Видатки споживання складають 203 920 260 гривень.

Підсумовуючи свій розлогий звіт, Ірина Левченко підкреслила, що в цілому районний бюджет спрямований на фінансування соціально-культурної сфери району, який складає 98,9% від видатків споживання.

Під час пленарного засідання сесії депутати заслухали доповідь Ірини Кравчук, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі РДА, про програму економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2019 рік. Далі депутати затвердили районну програму підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень в Олександрійському районі на 2019 – 2021 роки; програму з ліквідації та локалізації карантинних організмів на території району. Детально поінформували з цих питань Ірина Левченко, начальник фінансового управління РДА та Олексій Чиж, заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА.

Окремим рішенням депутати прийняли звернення до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області у зв’язку з бездіяльністю місцевих поліціантів з питання притягнення до відповідальності дроворубів, які несанкціоновано знищують лісопосадки на території Олександрійського району.

Також сесія розглянула низку інших важливих питань, зокрема, внесли зміни до районного бюджету на поточний рік у зв’язку з тим, що Олександрійщина отримала кошти з державного бюджету для придбання житла для дитини – сироти та придбання будинку для організації дитячого будинку сімейного типу.

Розглянувши усі питання черги денної, сесія закінчила свою роботу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 64 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0