28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Жовтень » 5 » Відбулася тридцята сесія Олександрійської районної ради
12:33
Відбулася тридцята сесія Олександрійської районної ради

 

5 жовтня відбулася чергова, тридцята сесія Олександрійської районної ради сьомого скликання, на якій депутати розглянули 2 питання черги денної, що стосувались соціально-економічного розвитку та змін у районному бюджеті.

 

Пленарному засіданню сесії передувало засідання постійних комісій районної ради, яке провела голова постійної депутатської комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова.

 

Першим питанням, яке представив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, депутати ухвалили рішення про внесення доповнення до програми економічного  і соціального розвитку Олександрійського району на 2018 рік, зокрема щодо реконструкції спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям у Цукрозаводському навчально-виховному комплексі.

 

Наступним питанням, про що доповіла начальник фінансового управління Ірина Левченко, було затверджено зміни до районного бюджету, у тому числі виділення субвенції з районного бюджету обласному бюджету у сумі 749,5 тис. грн. на забезпечення співфінансування реконструкції майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям у Цукрозаводському НВК, затвердження видатків з районного бюджету на реалізацію районних програм на 2018 рік та ін.

 

У роботі сесії взяли участь 21 депутат. Обидва рішення ухвалені одноголосно.

 

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 17 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0