28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2019 » Квітень » 26 » Відбулося засідання колегії райдержадміністрації
13:44
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

26 квітня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль.

 

На початку засідання про стан надання медичної допомоги дитячому та жіночому населенню Олександрійського району присутніх поінформувала лікар-педіатр Олександрійської центральної районної лікарні Валентина Алєксєєва.

 

Доповідачка зазначила, що особлива увага в роботі педіатричної служби району надається дітям першого року життя. Станом на 1 липня дитяче населення району становить 5797 осіб. Профоглядами стовідсотково охоплені всі діти. Діти, народжені в І кварталі 2019 року в пологовому відділенні центральної районної лікарні вакциновані проти туберкульозу на 96,2%, проти минулого року – 92,1%. Крім того, в районі проживає 68 дітей, постраждалих від аварії на ЧАЕС, з яких 22 дитини та 8 підлітків було оздоровлено в Олександрійській центральній районній лікарні, 1 дитина в санаторно-курортних закладах за путівками департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації.

 

Валентина Алєксєєва повідомила, що населення Олександрійського району станом на 01 січня 2019 року складає 34276 осіб, з них жінок - 17721 осіб (51,7 % від усього населення). За звітній період 2019 року на диспансерний облік з приводу вагітності в жіночій консультації Олександрійської центральної районної лікарні перебувало 88 вагітних. На кінець звітного періоду на диспансерному обліку залишилося       158 вагітних. У групі підвищеного ризику – 97 вагітних; у групі високого ризику знаходиться 33 вагітних.

 

Стан онкозахворюваності у районі охарактеризувала у своєму виступі під час засідання колегії головний лікар Олександрійської центральної районної лікарні Валентина Гарагуля.

 

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року доповіла начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірина Табачкова. Вона повідомила, що всього, в пришкільних таборах з денним перебуванням, в період оздоровчої кампанії 2019 року, планується забезпечити відпочинковими послугами 1416 дітей віком від 7 до 17 років. З них передбачено охопити відпочинком у пришкільних таборах 1322 дитини соціально незахищених категорій. В районі сформовано мережу оздоровчих закладів, в яку входять 26 установ: 25 пришкільних таборів із денним перебуванням та 1 позашкільний стаціонарний дитячий заклад оздоровлення і відпочинку «Дружба».

 

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Левченко поінформувала присутніх про підсумки виконання місцевих бюджетів за перший квартал 2019 року. Вона зазначила, що до загального фонду місцевих бюджетів надійшли доходи в сумі 15232,9 тис.грн. (115,4% до плану). Приріст доходів району, порівняно з відповідним періодом 2018 року, склав 22,9% .

 

Районний бюджет за доходами виконано на 107,0% (отримано 7048,0 тис.грн.). Надходження податку на доходи фізичних осіб склали 6952,0 тис.грн. (105,9 % до плану). Приріст цього податку до відповідного періоду 2018 року склав 9,6 % (611,1 тис.грн.).

 

До спеціального фонду місцевих бюджетів надійшло 886,7 тис.грн., що становить 127,1 % до планових показників та 107,4 % до надходжень за 3 місяці 2018 року.

 

З місцевих бюджетів району у першому кварталі 2019 року проведено видатки на загальну суму 87 956,4 тис.грн. Порівняно з І кварталом 2018 року видатки зменшилися на 11,6%. У І кварталі 2019 року з місцевих бюджетів проведені своєчасні розрахунки із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги. Станом на 01 квітня 2019 року кредиторська заборгованість з цих виплат відсутня.

 

Детально розглянувши виконання місцевих бюджетів району, члени колегії рекомендували сільським, селищним головам тримати на контролі стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів, сприяти поліпшенню фінансового стану підприємств комунальної власності, забезпеченню ними своєчасних розрахунків з виплати заробітної плати їх працівникам.

 

З наступного питання – про виконання програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району за I квартал 2019 року поінформувала членів колегії начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ірина Кравчук. Вона детально проаналізувала основні показники життєдіяльності району: економічний розвиток; державні фінанси; ринок праці; роботу житлово-комунального та дорожнього господарства, закладів охорони здоров’я, освіти та культури; соціальний захист.

 

Характеризуючи загальний економічний стан району, Ірина Олександрівна підкреслила, що в першому кварталі 2019 року скоротилися показники виробленої промислової продукції та обсяг реалізованої продукції. За словами доповідачки, протягом звітного періоду промислової продукції вироблено на 533,6 тис. грн. менше відповідного періоду 2018 року та становить 90,5 %. Що стосується обсягів реалізованої продукції, то протягом звітного періоду маємо показники, що на 21,0 % менше відповідного періоду минулого року.

 

Заслухавши інформацію доповідачки, члени колегії ухвалили рішення, яким визначили низку доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Зокрема, доручено провести детальний аналіз причин невиконання окремих показників і завдань програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік у відповідних галузях і сферах та вжити заходи щодо забезпечення їх виконання. Продовжити роботи щодо підвищення рівня середньомісячної заробітної плати на підприємствах району до середнього показника по області.

 

Також цього дня під час засідання колегії районної державної адміністрації було заслухано й низку інших важливих питань: про стан дотримання вимог санітарного законодавства у сфері питного водопостачання Олександрійського району, про взаємодію закладів культури з органами державної влади у період реформ.

 

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 13 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0