28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net




Головна » 2020 » Червень » 26 » Відбулося засідання колегії райдержадміністрації
20:10
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 26 червня, відбулося чергове засідання колегії Олександрійської районної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль. У роботі засідання взяли участь голова районної ради Ольга Коріненко, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів органів виконавчої влади.

На початку засідання про стан інфекційної захворюваності та її профілактику в Олександрійському районі присутніх поінформувала лікар-інфекціоніст КНП «Олександрійська ЦРЛ Олександрійської районної ради Кіровоградської області» Юлія Крижановська. Доповідачка зазначила, що закладами охорони здоров'я проводиться певна робота щодо захисту населення району від інфекційних хвороб. Станом на 19 червня поточного року на диспансерному обліку у лікаря-інфекціоніста КНП «Олександрійська ЦРЛ Олександрійської районної ради Кіровоградської області» знаходиться 29 ВІЛ-інфікованих осіб та 42 хворих на СНІД. За 6 місяців 2020 року профілактичні огляди пройшли 16 ВІЛ- інфікованих із 37. З метою профілактики подальшого розповсюдження ВІЛ-інфекції медичною службою закладу проведено стовідсоткові перевірки донорської крові, тестування донорів крові на ВІЛ – інфекцію, консультування вагітних з питань ВІЛ /СНІДу.

Протягом 6 місяців 2020 року на базі кабінету «Довіра» з питань ВІЛ/СНІДу обстежено всього 315 осіб. Виявлено та підтверджено методом ІФА 8 випадків носійства ВІЛ-інфекції. При госпіталізації ВІЛ – інфікованих у відділення КНП «Олександрійська ЦРЛ Олександрійської районної ради Кіровоградської області» забезпечується їх безоплатне «базове» лікування. За словами лікаря-інфекціоніста, станом на 19 червня 2020 року на «Д» обліку КНП медичного закладу знаходиться 37 хворих на гепатит С та 20 хворих на гепатит В.

У своїй доповіді Юлія Віталіївна зауважила, що протягом звітного періоду 2020 року в районі значно знизилась захворюваність на вітряну віспу серед дитячого населення – 27 випадків та дорослого населення – 3 випадки. За 6 місяців 2020 року зафіксовано 3 випадки коронавірусної хвороби у жителів Олександрійського району. Також зауважено, що протягом останніх років підйоми захворюваності на гострі респіраторні захворювання та грип серед населення району мали сезонний характер і не перевищували епідемічний поріг.

Що стосується захворюваності у районі на туберкульоз, то, як наголосила Юлія Крижановська, за звітний період на це інфекційне захворювання захворіло 6 осіб. На диспансерному обліку в протитуберкульозному кабінеті перебуває всього 139 осіб, у тому числі 51 хворий з активним туберкульозом. Крім того, на обліку в протитуберкульозному кабінеті знаходяться 77 осіб, з яких 40 осіб є контактними із хворими на цю хворобу. У своїй доповіді вона також підкреслила, що за перше півріччя 2020 року на виконання цієї програми за рахунок бюджетних коштів використано 5,6 тис. грн.

Заслухавши інформацію районного інфекціоніста, члени колегії ухвалили відповідне рішення.

Наступним питанням колегія розглянула підготовку закладів освіти району до роботи в новому навчальному році та в осінньо-зимовий період 2020-2021 року, про що доповіла директор КУ «Олександрійський районний центр із обслуговування закладів освіти Олександрійської районної ради Кіровоградської області» Валентина Ільющенкова.  Загалом в Олександрійському районі функціонують 12 закладів загальної середньої освіти, з яких 11 закладів дошкільної освіти та 6 дошкільних підрозділів, що входять до складу навчально-виховних комплексів та навчально-виховного об’єднання, 1 міжшкільний навчально-виробничий комбінат і Центр дитячої та юнацької творчості.

У своєму виступі Валентина Іванівна повідомила, що в районі розпочато роботу з підготовки закладів освіти до нового навчального року та в осінньо-зимовий період. Проводяться заходи з підготовки котельного та теплового господарства, на які заплановано використати 298,686 тис. грн та на виконання протипожежних заходів передбачено 269,57 тис. грн. Також розпочато проведення тендерної процедури на закупівлю кам’яного вугілля та підготовку машин та механізмів до роботи в умовах понижених температур.

Доповідачкою зауважено, що на звітну дату в закладах загальної середньої освіти району розпочато проведення ремонтних робіт з метою підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року. Станом на 16 червня 2020 року вже виконані ремонтні роботи в Червонокамянському НВО – поточний ремонт їдальні; проведено тендери на купівлю мультимедійного обладнання та купівлю меблів для НУШ. Крім того, проведено планову повірку манометрів та напоромірів на вузлах обліку, планове обслуговування внутрішніх та зовнішніх газових мереж газопроводів, сервісне обслуговування та блокування пристроїв безпеки, розроблено графіки протиаварійних тренувань, розроблені заходи у разі аварійних відключень. Стосовно ремонтних робіт у закладах дошкільної освіти району, їх планують провести до 01 серпня поточного року.

Всього на виконання заходів щодо підготовки закладів освіти до роботи в новому навчальному році та в осінньо-зимовий період 2020/2021р. планується використати із бюджетів усіх рівнів 7688,726 тис. грн.

Заслухавши інформацію доповідачки, члени колегії у своєму рішенні передбачили низку доручень. Особливо підкреслили тримати на контролі закінчення ремонтних робіт приміщень, котелень, системи опалення, каналізаційних та водопровідних мереж по закладах загальної середньої освіти, продовжувати роботу щодо поновлення та покращення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти.

Цього дня на засіданні колегії розглянуто питання «Про актуальні питання діяльності закладів культури в умовах адміністративно-територіальної реформи», про що доповіла завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Білик.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 203 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайти



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0