28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2012 » Листопад » 15 » З 1 по 20 грудня депутати районної ради звітуватимуть перед виборцями
15:26
З 1 по 20 грудня депутати районної ради звітуватимуть перед виборцями
13 листопада відбулася сімнадцята сесія Олександрійської районної ради, на якій розглянуто 15 питань. Першим був звіт голови ради Михайла Бойка за 2012 рік. У своїй доповіді Михайло Сергійович серед іншого зазначив, що за звітний період у районі успішно діють  Програми економічного і соціального розвитку, і в переважній більшості вони виконані, а за багатьма показниками досягнуто позитивних темпів зростання в  порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. «Олександрійщина уже багато років поспіль по праву займає одне з чільних місць в області у рейтингу соціально-економічного розвитку. У районі відсутня заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, своєчасно виплачуються пенсії та соціальні допомоги», - наголосив голова районної ради.  Окремо Михайло Бойко зупинився на роботі депутатських комісій, Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, що діє при голові районної ради,  і до якої входять усі сільські та селищні голови. Аналізуючи в цілому роботу депутатського корпусу, Михайло Сергійович назвав найбільш активних  депутатів районної ради - це Глінченко Ірина Анатоліївна, Фесюк Павло Дмитрович, Йоник Наталія Василівна, Білий Анатолій Тарасович, Мірошніченко Володимир Іванович, Калашнік Валентина Іванівна, Правий Віктор Павлович  та інші. 
Підсумовуючи свій виступ, голова ради висловив щиру вдячність виборцям, депутатському корпусу, районній державній адміністрації, засобам масової інформації, усім, хто сприяв районній раді у реалізації повноважень, передбачених законодавством, на благо територіальних  громад сіл, селищ району.
Далі низку питань соціального спрямування озвучила заступник голови райдержадміністрації Тамара Сакара. Зокрема, проекти рішень стосувалися виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки, внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення, затвердження нового складу Олександрійської районної комісії з питань поновлення прав реабілітованих та кілька майнових питань. Важливо зазначити, що до комплексної програми соціального захисту, яка розроблена  з метою забезпечення на території району реалізації державної політики, спрямованої на поліпшення соціального захисту та обслуговування населення,  депутати, врахувавши можливості місцевих бюджетів,  внесли такі доповнення:
-   Проводити виплати пільг на комунальні послуги та придбання твердого палива готівкою членам сімей загиблих учасників бойових дій в Демократичній республіці Афганістан із районного бюджету за рахунок субвенції сільських (селищних) рад у розмірі 15% від встановлених законодавством норм для пільговиків, додатково до розміру пільг, встановлених законодавством;
-   Передбачити у місцевих бюджетах кошти на встановлення  стипендій особам, яким виповнюється 100 і більше років; інвалідам війни і учасникам бойових дій, яким виповнюється 90 і більше років; сім’ям загиблих та інвалідам війни в Демократичній Республіці Афганістан.
З наступних двох питань, що стосувалися  районного бюджету, доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Левченко. Заслухавши інформацію Ірини Вікторівни, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців  2012 року та внесли зміни в районний бюджет поточного року. Зокрема, збільшили його на 981 тисячу гривень, у т.ч.   загальний фонд на  273 тисячі грн., спеціальний  фонд бюджету - на 708 тис. грн. Окремими пунктами рішення також зазначено, що загальний фонд районного бюджету збільшено на 20 тис. грн. за рахунок субвенції з Шарівського сільського бюджету, на 60 тис. грн. – за рахунок субвенції Приютівського селищного бюджету, на 10 тис. грн. – за рахунок субвенції із Андріївського сільського бюджету. Кошти будуть використані для забезпечення належного функціонування місцевих закладів охорони здоров’я на виконання районної програми «Центральний регіон – 2015. Будуймо Олександрійщину разом». Також доходи і видатки загального фонду районного бюджету збільшено на 183 тис. грн. за рахунок субвенції із Головківського сільського бюджету. Ці кошти будуть розподілені таким чином: 150 тис. грн. – для закладів охорони здоров’я на виконання районної програми соціально-економічного розвитку району на 2012 рік, 30 тис. грн. – для проведення поточного ремонту котельні Головківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, три тисячі грн. – для придбання путівок ветеранам війни та інвалідам на виконання районної програми  санаторно – курортного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2011-2015 рік.
Заслухавши інформацію заступника голови районної ради Сергія Макаренка, депутати затвердили   терміни  проведення – з 1 по 20 грудня п.р. - звітів депутатів районної ради шостого скликання перед виборцями та План роботи Олександрійської районної ради на 2013 рік. Зокрема, що стосується Плану, то  варто наголосити, що у першому кварталі наступного року депутати заслухають звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району у 2012 році та районної програми «Центральний регіон – 2015. Будуймо Олександрійщину разом». Також районна рада розгляне  на пленарному засіданні роботу районної газети «Сільський вісник» в частині  висвітлення на її сторінках депутатської діяльності. Всього протягом року депутати заслухають  в обов’язковому порядку 31 звіт про виконання різноманітних районних програм.
Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення. Вів сесію голова районної ради Михайло Бойко.  У роботі сімнадцятої сесії Олександрійської районної ради взяв участь  голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук.
Були на сесії і приємні моменти. Михайло Бойко повідомив, що Олександрійщину відтепер в обласній раді представлятиме ще один  наш земляк - головний лікар Новопразької  лікарні  Дмитро Олександрович Мошин. Днями він отримав мандат депутата обласної ради за списком Партії регіонів. Від імені колег новоспеченого депутата   привітала з цієї нагоди   голова Новопразької селищної ради Ольга Горбенко.   

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 744 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0