28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2016 » Грудень » 23 » Затвердили районний бюджет на 2017 рік
13:01
Затвердили районний бюджет на 2017 рік

 

У пятницю, 23 грудня, відбулася чотирнадцята сесія Олександрійської районної ради. Провела її голова ради Ольга Коріненко. Традиційно за годину до пленарного засідання депутати попрацювали в постійних комісіях, спільне засідання яких провела голова постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Любов Замкова.

 

Далі після невеликої перерви Ольга Коріненко оголосила про початок сесії та озвучила депутатські запити і звернення, що надійшли на попередньому засіданні, а також поінформувала про відповіді, що надіслані на їхню адресу.

 

Розгляд питань черги денної розпочався з обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району, про що доповідала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Ірина Кравчук. Заслухавши її інформацію, депутати ухвалили Програму у повному обсязі.

 

До найбільш вагомих питань черги денної засідання слід віднести і два бюджетних питання, з яких ґрунтовну інформацію надала присутнім начальник фінансового управління РДА Ірина Левченко. Врахувавши всі її роз’яснення і уточнення стосовно додаткових фінансових надходжень на соціальний захист населення, депутати підтримали своїм рішенням зміни до районного бюджету на поточний, 2016 рік. Потім, заслухавши інформацію про формування доходної та видаткової частин головного фінансового документа та, врахувавши деякі уточнення у зв’язку з прийняттям Державного бюджету, народні обранці ухвалили в цілому районний бюджет на наступний, 2017 рік.

 

Далі депутати розглянули та ухвалили низку інших питань. Своїми рішеннями вони затвердили технічну документацію нормативної грошової оцінки земельних ділянок; погодили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Головківка Головківської сільської ради; дозволили передачу в оренду нежитлового приміщення; затвердили список присяжних, а також структуру та чисельність виконавчого апарату Олександрійської районної ради та умови оплати праці голови райради.

 

Були на сесії й урочисті моменти. Голова ради Ольга Коріненко і голова райдержадміністрації Богдан Куруп привітали колег, які у міжсесійний період відзначили свої Дні народження. Зокрема, вітання і квіти отримали депутати райради Андрій Данилюк, Юрій Федоришин, сільські голови Михайло Ручйов та Олег Волянський.

 

Потому Ольга Коріненко повідомила ще одну приємну новину про те, що двох наших земляків - депутата райради Олега Остроушка і представника Олександрійської РДА Олександра Сокіріна за заслуги перед Україною та з нагоди Дня Збройних сил України Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами – орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Присутні привітали їх щирими оплесками.

 

Закриваючи пленарне засідання районної ради, та фактично останню сесію цього року, голова Олександрійської районної ради подякувала колегам за плідну роботу та привітала усіх з наступаючими Новорічними святами.

 

 

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 435 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0