28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2015 » Січень » 23 » Затверджено районний бюджет на 2015 рік
07:55
Затверджено районний бюджет на 2015 рік

Цієї п’ятниці відбулася 33-я сесія районної ради шостого скликання. На її розгляд було винесено вісім питань та без сумніву найголовнішим серед них був розгляд і затвердження районного бюджету на 2015 рік, про що доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Левченко. Нелегко їй довелося роз’яснювати депутатам до найдрібнішого всі труднощі формування бюджету цього року з тим, щоб він був на сесії прийнятий. Та її незаперечні і переконливі аргументи на користь проекту бюджету зіграли свою позитивну роль і депутати без ніяких сумнівів його підтримали і затвердили. Характеризуючи його можна із задоволенням сказати, що він, незважаючи на всі неймовірні труднощі, які сьогодні переживає наша країна по всіх основних параметрах і статтях не поступається бюджету минулого року і залишається на його рівні.

На сесії також були розглянуті й інші, не менш важливі питання, як то, «Про програму економічного і соціального розвитку району на 2015 рік», «Погодження передачі в оренду частин вільних нежитлових приміщень», «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок», «Про клопотання перед Олександрійською міською радою про приєднання пункту переливання крові Олександрійської центральної районної лікарні до відділення трансфузіології Олександрійської міської лікарні №1», «Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації з питань районного бюджету» та інші.

У роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, заступник голови районної ради Богдан Куруп, чимало керівників управлінських структур району, запрошених. Вів сесію голова райради Михайло Бойко.

Переглядів: 461 | Додав: rayrada | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0