28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » 2018 » Листопад » 12 » Змінено порядок надання довідки про відсутність податкової заборгованості
14:02
Змінено порядок надання довідки про відсутність податкової заборгованості

Олександрійське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що наказом Мінфіну від 03.09.2018 року № 733 (далі – наказ №733), який набрав чинності з 07 листопада 2018 року, прийнято затверджено новий Порядок надання довідки про відсутність заборгованості.

Згідно з новим порядком:

• заява про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за формою додатка 2 до наказу №733 подається за вибором платника:

- у паперовій формі до Державної податкової інспекції за основним місцем обліку, або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого на погашення податкового боргу;

- в електронній формі – на адресу уповноваженого органу через приватну частину електронного кабінету.

• перевірка наявності/відсутності у платника заборгованості здійснюється за даними інформаційно – телекомунікаційних систем контролюючих органів на дату формування довідки. При цьому враховується наявність/відсутність не лише податкового боргу, а й недоїмки зі сплати ЄСВ та іншої заборгованості з платежів ( у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), за основними та неосновними місцями обліку платника.

• уповноважений орган формує довідку за відсутності у платника податкової заборгованості з платежів. Довідка або відмова у її наданні готуються протягом 5 робочих днів з дня, що настає за днем отримання заяви.

Довідка за вибором платника надається у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у заяві. Строк дії довідки - 10 календарних днів з дати формування. Довідку в електронній формі платник отримує у приватній частині Електронного кабінета платника. Неотримана довідка у паперовій формі зберігається в уповноваженому органі до закінчення строку її дії.

Лист із вмотивованою відмовою у наданні довідки вручається платнику, який має заборгованість із платежів до бюджету, особисто або надсилається у порядку, встановленому ст. 42 Податкового кодексу України.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 18 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0