В Приютівській громаді Олександрійського району відкрито пам’ятний знак захисникам України

Голова Олександрійської районної державної адміністрації Ольга Коріненко та голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута взяли участь у заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України що відбулися у Приютівській громаді.

В урочистих заходах що відбулися у селищі Приютівка також взяли участь селищний голова Андрій Коломійцев, представники громадської організації ветеранів АТО/ООС «Захисники України – Олександрійщини», Олександрійського об’єднаного міського військового комісаріату, окремого загону спеціального призначення Центрального територіального управління Національної гвардії України, а також ветерани, діти та молодь громади.

Очільники району та селищний голова привітали присутніх зі святом. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників. Нагородили учасників АТО/ООС, які відстоювали незалежність та територіальну цілісність України на Сході.

Керівники районної адміністрації та ради взяли участь в офіційному відкритті пам’ятного Меморіалу з емблемою 34-батальйону територіальної оборони Кіровоградської області, автором якого став Ігор Погрібний – доброволець/учасник АТО. Відкриття пам’ятного Меморіалу відбулося на території Цукрозаводського Будинку культури.

 

DSC_8513 DSC_855360da7d5426975663fc494c3c2acc4e33_XL

Прочитано 11 раз