Привітали захисників та захисниць України

 На офіційному заході з нагоди свята, присутніх вітали голова Олександрійської районної державної адміністрації Ольга Коріненко та голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута.

 Голова райдержадміністрації Ольга Коріненко звернулась до учасників заходу – військовиків, ветеранів бойових дій та наголосила на те, що це свято – має багато значень. Це свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Козацтва і День захисників і захисниць України. «Сьогодні з Сергієм Ракутою, головою районної ради, ми були на відкритті меморіальної дошки всім захисникам, які поклали своє життя, щоб ми могли сьогодні спокійно працювати і виконувати свої функціональні обов’язки. Нехай свята Покрова оберігає, захищає, підказує як правильно діяти… Сьогодні ми висловлюємо всім військовим велику подяку. Дякуємо за працю волонтерам, всім захисникам і захисницям України, за те, що віддають своє життя, своє здоров’я, на благо кожного з нас».

 Також до вітальних слів долучився голова районної ради Сергій Ракута. «14 жовтня 2014 року Президент України підписав Указ про відзначення цього свята. Це свято далося нам кров’ю. На сході країни — війна. Ми миролюбивий народ. Ми ні на кого не нападаємо, але будемо захищати наші кордони, захищати наш суверенітет», — зазначив у вітанні голова ради.

 Після привітань керівники району нагородили за високі показники у бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисників і захисниць України Грамотою Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради:

 Грінченка Миколу, підполковника, начальника першого відділу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

 Колєсніка Геннадія, майора, тимчасово виконуючого обов’язки начальника другого відділу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

 Откидача Олега, підполковника, начальника третього відділу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

 Свірідова Ігоря, майора, начальника відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

 Пузанова Максима, старшого лейтенанта, офіцера групи територіальної оборони Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 Присутніх привітав військовий комісар Олександрійського міського терцентру комплектування та соцпідтримки Олександр Балабуха. Як зазначив О.Балбуха, це свято є святом не тільки захисників, але й захисниць України. «Наша перемога будується не тільки на передовій, в окопах, зі зброєю, але і в тилу. Я знаю, що Ольга Анатоліївна Коріненко, ще на посаді голови районної ради, а зараз голови райдержадміністрації прикладає чимало зусиль у військово-патріотичному вихованні молоді. Це дуже важлива складова успішної оборони нашої країни. Адже нове покоління зростає патріотами. Я сподіваюся, що з часом вони зможуть замінити наших захисників, які зараз на фронті та стати на захист України», -зазначив військовий комісар.

 Олександр Балабуха вручив Почесну Грамоту Олександрійського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки голові Олександрійської райдержадміністрації Ользі Коріненко.

 

mceclip12 mceclip10 mceclip5

482F57F6-29D4-4A2D-8717-219660AF1749 DA6439A3-CE3A-45BB-A0F8-DF9A962FCD52

Прочитано 109 раз