21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні жителі Олександрійщини!

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи — символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу, вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які захищали кордони нашої держави на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони — наш  приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони вказали шлях, яким ми сьогодні ідемо і не маємо права звернути з нього.

День 21 листопада назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Низько вклоняємося героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є розбудова нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Бажаємо мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту вам та вашим родинам!

Слава Україні!

 

Голова 

районної ради

Сергій РАКУТА

Голова районної державної адміністрації

Ольга КОРІНЕНКО 

 

Прочитано 10 раз