21листопада — День Гідності та Свободи

4f71bbeca9759071b47d63cc2f3fa02c_XL

Шановні жителі Олександрійщини!

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи — символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу, вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які захищали та захищають кордони нашої держави на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям довів своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

 

Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони — наш приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони вказали шлях, яким ми сьогодні ідемо і не маємо права звернути з нього.

 

День 21 листопада назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

 

Низько вклоняємося героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є розбудова нової, процвітаючої та незалежної української держави, збереження та утвердження нашої країни у воєнному лихолітті, активний захист від агресора.

 

Бажаємо наближення перемоги та мирного неба, єдності, благополуччя і добробуту всім жителям Олександрійщини!

 

Слава Україні! Героям слава!

 

 

Начальник районної

військової адміністрації

Ольга КОРІНЕНКО

Голова районної ради

Сергій РАКУТА

Прочитано 0 раз