28 червня – День Конституції України!

Шановні жителі Олександрійського району вітаємо Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!
Основа нашої держави – Конституція, де записані основні права та свободи людей, важливі для нашої країни цінності,єдині для всіх громадян України обов’язки, серед яких – захист України.
Сьогодні ми всі разом захищаємо ці цінності, які написані в українській Конституції, початок якої закладено ще у козацькі часи гетьманом Пилипом Орликом. Вже у тій, першій українській Конституції, є слова про вільних, незалежних та сильних козаків, що боронять край, будують своє життя. Сьогодні ми всі разом захищаємо не лише юридичну основу Конституції, але її дух, її значення для кожного, що бере початок ще з козацьких часів.
Конституція – наш дороговказ, наша моральна опора у найскладніші часи. Наші цінності, закарбовані у словах, написаних відомої парламентської ночі коли у 1996 році депутати Верховної Ради ухвалили її текст. Це був вияв щирого прагнення до незалежності.
Наша Україна, наша родина, наші українські традиції, наша воля та прагнення до справедливості. Все це і є наша Конституція.
Цьогорічне свято складно відзначати, але ми маємо згадати його. Як доказ міцності духу, європейських прагнень України та демократичності і законності дій всіх українців, що захищають рідну землю.
З Днем Конституції!
Начальник Олександрійської
районної військової адміністрації                      Ольга КОРІНЕНКО
Заступник голови Олександрійської
районної ради                                                Валентина МЕЛЕЖИК

Прочитано 2 раз