30 квітня — день прикордонника України

день прикордонника

Щороку 26 квітня ми всі згадуємо хоробрість Героїв, які змогли ціною свого життя зупинити смерть і страждання мільйонів людей.

Чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати тих, кого він зачепив своїм смертоносним крилом, і тих, хто народився пізніше. Цей день буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Трагедія 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС в одну мить стала чорною сторінкою в історії України, перетворивши мальовничі землі в радіоактивну, насичену невидимою смертю, зону.

Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим — своїм здоров’ям. Багато з нихпередчасно пішли з життя. Ті ж ліквідатори, хто поруч з нами, потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Шановні ліквідатори, ми низько схиляємо перед вами голови, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство і майбутнє України.

 

Начальник Олександрійської

районної військової адміністрації

Ольга КОРІНЕНКО

Заступник голови Олександрійської

районної ради

Валентина МЕЛЕЖИК

Прочитано 22 раз