6 грудня — День Збройних Сил України

66af87e4b44c52c30ab451754baa836f_XL

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Щороку цього грудневого дня ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших дідів, батьків, прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

День Збройних Сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна є суверенною і незалежною державою та захищає від ворожої навали європейський континент.

З нагоди свята зичимо перемоги над ворогом, незламної волі, надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі – служінні Україні. Мирного неба нам усім, благополуччя та процвітання нашій рідній Олександрійщині!

 

 

 

Начальник Олександрійської

районної військової адміністрації

Ольга КОРІНЕНКО

Голова районної ради

Сергій РАКУТА

Прочитано 40 раз