6 грудня — День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Вітаємо Вас з 30-ю річницею Збройних Сил України! Щороку цього грудневого дня ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших дідів, батьків, прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних Сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

З нагоди свята зичимо нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд з вами, незламної волі, надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі – служінні Україні. Мирного неба нам усім, благополуччя та процвітання нашій рідній Олександрійщині!

 

Голова

районної ради

Сергій РАКУТА

Голова

районної державної адміністрації

Ольга КОРІНЕНКО

 

Прочитано 10 раз