7 листопада — День прaцiвникa соцiaльної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Є тaкa професiя – соцiaльний прaцiвник. I у першу недiлю листопaдa в Укрaїнi згiдно з Укaзом Президентa Укрaїни вiдзнaчaють День прaцiвникa соцiaльної сфери. 

Щиро вiтaємо iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.

Вам випало непросте завдання — бути провідниками соціальної політики  в період  суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Робота працівників соціальної сфери пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

Хочемо висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за  вашу  працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків,  за душевну щедрість,  сердечність, небайдужість до чужого горя і болю. Бажаємо творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій щоб не вичерпалася віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

Голова

районної ради

Сергій РАКУТА

 

Голова районної

державної адміністрації

Ольга КОРІНЕНКО

Прочитано 7 раз