Голова Олександріської районної ради Сергій Ракута та Начальник Олександрійської РВА Ольга Коріненко відвідали військовослужбовців, які проходять лікування в медичних закладах

 fbe7d62d35661f842c461210dcc91b03_L (1)

14 жовтня – День захисників і захисниць України! Цьогоріч він для нас особливий. Сьогодні вже 233 день, як російська орда ступила на нашу землю повномасштабною війною. Цього дня ми зобов’язані подякувати тим, хто ціною власного життя виборював державність України і продовжує робити це зараз на фронті і у тилу.

Тож, голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута разом із начальником Олександрійської районної військової адміністрації Ольгою Коріненко обов’язково вирішили відвідати військовослужбовців, які проходять лікування в медичних закладах Олександрійщини та передати їм слова вдячності.

З нагоди Дня захисників і захисниць України очільники району подякували військовикам за їх стійкість та силу духу. За все, що робили та роблять для всіх нас. «Саме завдяки таким героям, як ви, ми маємо можливість сьогодні жити та працювати у нашій країні. Бажаю вам якнайшвидшого одужання та повернення до мирного життя у вільній і незалежній Україні», – зазначила Ольга Коріненко. 

Приємно було чути і від військовослужбовців слова вдячності медперсоналу за надання медичної допомоги та волонтерам за підтримку, яку вони надають під час перебування військовиків у закладі.

Також під час зустрічі представники влади обговорили поточні проблемні питання, які виникли у військовослужбовців.

Прочитано 65 раз