Голова районної ради провів виїзний прийом громадян

17 червня 2021 року головою районної ради Сергієм Ракутою проведено виїзний прийом громадян  у Пантаївській селищній територіальній громаді.

Під час прийому були  присутні Пантаївський селищний голова Ігор Бульба, його заступники, старости Бандурівського та Диківського старостинських округів — Наталія Волинець та  Володимир Андрієнко. 

На прийомі мешканцями територіальної громади переважно порушувалися питання щодо проведення капітального ремонту дахів багатоквартирних житлових будинків на території смт Пантаївка, ремонту дороги с. Диківка – смт Пантаївка, забезпечення сімейними лікарями та лікарем стоматологом Пантаївської та Диківської лікарських амбулаторій та забезпечення стоматологічного кабінету с.Диківка відповідним стоматологічним обладнанням. Також порушено питання благоустрою території населених пунктів громади та інші.   

Головою районної ради надано роз’яснення щодо порушених громадянами питань та  рекомендації щодо їх вирішення.

Пантаївський селищний голова Ігор Бульба звернувся до голови районної ради за допомогою у вирішенні питань: передачі  житлового фонду, розташованого на території смт Пантаївки, з комунальної власності Олександрійської міської ради до комунальної власності Пантаївської селищної ради, створення банківських відділень та встановлення  банкоматів для обслуговування населення громади.

Сергій Ракута запевнив громадян, що порушені ними питання перебуватимуть на його особистому контролі до остаточного вирішення.

На завершення зустрічі старости Наталія Волинець та Володимир Андрієнко поінформували  Сергія Ракуту про нагальні питання на їх підвідомчих територіях.

16239259022841623993718213

1623925902234 1623925902248

Прочитано 33 раз