Керівники Олександрійського району привітали жителів Онуфріївки з Днем селища

11 вересня в Онуфріївці відбувся День селища. Щедрий на осіннє тепло вересневий день зібрав багатих на душевні почуття шанування до рідної землі, її сучасних та давніх традицій онуфріївчан та гостей селища. Розділили радість відчуття єдиної великої родини з Онуфріївською громадою заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Лісота, голова Олександрійської райдержадміністрації Ольга Коріненко, голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута, депутати обласної та районної рад, помічник-консультант народного депутата Олеся Довгого Анна Трубаченко, інші гості.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Ольга Коріненко зазначила, що Онуфріївщина загалом та Онуфріївка зокрема мають гарні перспективи на майбутнє. На сьогодні тут реалізуються декілька проектів  програми Президента України “Велике будівництво”, а саме реконструкція кінотеатру “Мрія” під спортивно-оздоровчий комплекс, ремонт каналізаційної мережі в Онуфріївці, будівництво нових мостів  у Куцеволівці, ремонт доріг. “Особисто голова територіальної громади Віталій Береза, селищна рада, активно рухають до реалізації і ще багато проектів та задумів”, — підкреслила Ольга Анатоліївна.

Сергій Ракута додав, що така потужна енергія, що нині, спрямована на розвиток Онуфріївської територіальної громади з боку селищної ради, вже дає і обов’язково даватиме свої плідні результати найближчим часом.

Гості в своїх привітаннях бажали Онуфріївщині не збавляти темпів, реалізовувати найсміливіші плани та задуми аби жителі громади мали якнайбільше приводів для гордості за неї.

У свою чергу селищний голова Віталій Береза подякував Кіровоградській облдержадміністрації та обласній раді, Олександрійській райдержадміністрації та районній раді, депутатам усіх рівнів, які дослухаються до пропозицій, ідей та проектів Онуфріївської громади та на своїх рівнях сприяють у їхній реалізації.

Свято селища було насичене вітаннями, подарунками, приємними сюрпризами.

Багато незабутніх емоцій подарували присутнім місцеві аматори народного мистецтва, а також запрошені артисти обласної філармонії. Атмосфера свята була по-родинному теплою. Свого шарму йому додало імпровізоване “солом’яне” містечко з фотозонами. Від селищної ради було також організоване частування козацьким кулішем та бограчем. Яскраве видовище створили фаєр-шоу та салюти. Тож відзначення Дня Онуфріївки  подарувало багато радісних миттєвостей і щирого спілкування.

 

IMG_5345IMG_5441 IMG_5705IMG_5436 IMG_5375 02ab599216db5433c7fd57aef627a4ff_XL 

Прочитано 21 раз