Олександрійська районна громада провела телеміст із громадою Щастинського району Луганщини у переддень Міжнародного дня волонтера

2 грудня в Олександрійській районній раді відбувся телеміст «Я, волонтер, і це звучить гордо!», присвячена Міжнародному дню волонтера.

Телеміст відбувся між Олександрійською районною державною адміністрацією та Щастинською районною державною адміністрацією Луганської області.

Учасників телемосту привітав заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Роман Домбровський. Він зазначив, що зустріч ініційована головою Олександрійської районної державної адміністрації Ольгою Коріненко та відбувається в переддень відзначення Міжнародного дня волонтера. Волонтерство заявило про себе в повну силу у 2014 році, коли волонтери допомагали захисникам Євромайдану. Так, коли волонтери тримали внутрішню лінію фронту і допомагали бійцям на лінії фронту боронити Україну, захищати суверенітет та незалежність держави. «Ми з радістю приєднуємось до телемосту, бо Щастинський район — це район з цікавою і дуже нелегкою історією. Адже саме тут знаходяться ті населені пункти, які знають всі українці, наприклад, Щастя, Станиця Луганська і Новоайдарськ. Це, сподіваємось, буде цікавою та пізнавальною зустріччю, яка допоможе нам знайти нових друзів», — зазначив Роман Домбровський.

Зі сторони Щастинської районної громади участь у телемості взяла Тетяна Новикова, голова Щастинської райдержадміністрації, представники громадських організацій, волонтерського руху та учні навчальних закладів.

Від Олександрійської районної громади до роботи телемосту долучились заступник голови районної державної адміністрації Валерій Больбот, заступник голови районної ради Валентина Мележик, а також представники територіальних громад, волонтери та учні шкіл району.

Під час заходу представники районних громад обмінялись думками щодо сучасного стану волонтерського руху, поділились досвідом діяльності, напрямками роботи волонтерів, специфікою волонтерського руху на Кіровоградщині та на Луганщині.

По завершенню представникам волонтерського руху Олександрійського району вручено нагороди.

За громадську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесною Грамотою Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради з врученням нагрудного знака до неї нагородженозаступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Приютівської селищної ради Володимира Конюшенка.

Грамотою Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради нагороджено механіка Долинської дистанції сигналізації та зв’язку Одеської залізниці Костянтина Малихіна.

За активну, добровільну, безкорисну суспільну діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера Грамотою Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради нагороджено: волонтера громадської організації «Спілка ветеранів війни, учасників АТО/ООС «ІВОЛГА», м. Світловодськ Наталію Задорожню;

волонтера Петрівської територіальної громади Оксану Ліщенюк;

волонтера, протоієрея Олександрійської та Світловодської єпархії Олександра Шнякіна.

Подяку Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради оголошено:

начальнику відділу охорони праці СП-ТОВ «Світловодськпобут» (військовослужбовцю, учаснику бойових дій в зоні АТО, волонтеру) Сергію Зінченку;

ветерану Збройних Сил України, волонтеру Владиславу Людвіку;

голові фермерського господарства «Житниця-М», волонтеру села Зибкове Онуфріївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області Євдокії Маловій;

водію автотранспортних засобів СП-ТОВ «Світловодськпобут» (військовослужбовцю, учаснику бойових дій в зоні АТО, волонтеру) Ігорю Полякову.

 

7FA37AFC-ECEB-4B76-BF9D-E55E5A60E443 D4232173-DB80-4E06-9162-BF7FF7B18C85 F872C6CC-3357-4983-B970-77DD274921FE CBCDD3EB-46BE-46E1-9B3A-16EA035FEAC7 3005084E-3227-4AAC-8433-F107C64183F2

Прочитано 91 раз